Anna Skurowska

INSTRUKTOR JOGI oraz rekreacji ruchowej

ANNASKUROWSKA

Jest nauczycielem jogi oraz instruktorem rekreacji ruchowej, metody pilates, zdrowy kręgosłup i fitness. Dużą wagę przywiązuje do bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń, mających na celu poprawienie jakości codziennego życia; odpowiedniego urozmaicenia zajęć oraz ich dopasowania pod kątem poziomu zaawansowania poszczególnych uczestników. Ukończyła kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej – ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hatha-jogi na GWSH oraz liczne szkolenia m.in w Profi Fitness School w Krakowie, w Centrum Edukacji Kadr Kultury Fizycznej PROACTIV, Body Balanced Pilates School w Warszawie (praca na matach I i II stopień; Pilates – SENIOR) oraz studia podyplomowe Taniec i Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach .

Jej pasją jest joga, szeroko pojęty ruch na świeżym powietrzu (bieganie, rower, trekking), zdrowe odżywianie, taniec oraz podróże. Podczas ostatniego wyjazdu do Tajlandii zdobyła uprawnienia do nurkowania (Open Water Diver Certifaicate).

W pracy najbardziej ceni sobie możliwość ciągłego rozwoju, podnoszenia umiejętności oraz kontakt z ludźmi. Największą nagrodą jest dla niej zadowolenie, uśmiech oraz satysfakcja z indywidualnych postępów uczestników, polepszenie ich kondycji oraz zdrowia.