KALENDARIUM

Baner promujący wydarzenia, szkolenia i warsztaty w Rybniku
Warsztaty i szkolenia w Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA w Rybniku

09/02
SOBOTA
godz. – 09:00-12:00
Koszt: 49 zł przedpłata/59 zł w dniu warsztatów

WARSZTATY. Budowanie relacji z klientem.

Każda działalność biznesowa poza kwestiami merytorycznymi prędzej czy później spotyka się z wyzwaniem: budowania relacji interpersonalnych z klientami. Nie zawsze wiemy w jaki sposób to robić, a jeszcze rzadziej potrafimy dedykować rodzaj komunikacji uwzględniając charakterystykę Naszego klienta. Prowadzi to do sytuacji gdy mamy dobry produkt, odpowiedniego do niego odbiorcę lecz w efekcie końcowym… brak jest sprzedaży. Warsztat poświęcony będzie lepszemu poznaniu Waszego klienta, dostosowaniu komunikacji do jego potrzeb, przyjrzeniu się czy odpowiednio komunikujemy swoje produkty.

Prowadzący: Paweł Miąsek

15/02
PIĄTEK
godz. – 17:30-20:30
Koszt: 35 zł/os. solo przedpłata, 40 zł/os. w dniu warsztatów
koszt: 69 zł/para przedpłata, 79 zł/para w dniu warsztatu.

WALENTYNKI

Nie masz pojęcia co zrobić ze swoim partnerem w Walentynki? Kolejna romantyczna kolacja? Wyjście na koncert? Pewnie, czemu nie. My jednak mamy totalnie alternatywną propozycję. Walentynki w MOVYTZA to propozycja dla tych, co szukają naturalnego rodzaju bliskości zamienionego w taniec.

Prowadząca: Katarzyna Koziorz

24/02
NIEDZIELA
godz. – 17:30-20:30
Koszt: 49 zł przedpłata/59 zł w dniu warsztatów

WARSZTATY MĘSKIE

Intencją powstania tego warsztatu jest chęć zaproszenia mężczyzn do wspólnej wymiany męskiego punktu widzenia w męskiej grupie. Zapraszamy wszystkich mężczyzn na warsztat bez rywalizacji, bez auto prezentowania, bez maskowania, gwarantujemy szczerość oraz atmosferę budowaną na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa, każdy z Was może z niej skorzystać na tyle na ile jest gotów.

TEMAT WARSZTATU: Właściwe zarobkowanie. Praca.

Prowadzący: Paweł Miąsek