Zajęcia dla dzieci w Rybniku

Takie małe coś. Z taką małą grupą. Z takim wielkim sercem do tańca. 🙂 Zapraszamy wszystkie dzieci chcące zacząć przygodę z tańcem od 18-go lutego w każdy poniedziałek o godzinie 17:00, a w środy o 16:30!Wciąż można dołączyć do grupy! :)#movytza #rybnik #children #dance #childhood #childplay #katowice #gliwice #minishow #parents #parenting #passion #zabrze #racibórz #jastrzębie #żory #taniec #dzieci

Opublikowany przez Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Poniedziałek, 11 lutego 2019

Centrum Sztuki i Rekreacji oferuje szereg zajęć dla dzieci w różnym wieku.
Skierowane dla różnych grup wiekowych, niektóre z nich angażują rodziców, inne odbywają się tylko z udziałem dzieci i prowadzącego. Każde z zajęć skupia się na rozwoju uczestników, poszerzanie jego kreatywności, wsparcie w rozwoju fizycznym i emocjonalnym.

TANIEC KREATYWNY dla dzieci w wieku 5-7 lat i 8-12 lat

 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: KONTAKT@MOVYTZA.PL. ZAPISY OD POŁOWY SIERPNIA!

TANIEC KREATYWNY:
PONIEDZIAŁKI: 17:30 – 18:15
ŚRODY: 17:00 – 17:45

Nauka tańca jest przeplatana grupowymi grami i zabawami ruchowymi. Do typowych aktywności grupowych włączana jest również taneczna improwizacja ruchowa i zabawne ćwiczenia teatralne oraz z partnerowania w tańcu. Dzieci będą miały szansę wykazać się wyobraźnią, kreatywnością i twórczym zapałem. Przeplatanie gier i tańca utrzymuje ich ciągłą uwagę i zainteresowanie.

PROWADZĄCY: Magdalena Makosz – zawodowa tancerka/choreograf i wykwalifikowana animatorka.

GORDONKI

WTORKI: 16:45 – 17:30

W trakcie zajęć dzieci obcują z różnymi dźwiękami i rytmami, barwami oraz strukturami. Poznają w ten sposób otaczający świat, wchodzą w relacje z rówieśnikami. Wspólnie bawimy się i śpiewamy a to doskonale wpływa na rozwój maluchów oraz ich wrażliwość.

Prowadząca: Agata Kontny

TANIEC DLA 3-4 LATKÓW

OD WRZEŚNIA:

ŚRODY: 16:30 – 17:00

Zajęcia taneczne dla dzieci, które potrzebują się wyszaleć. Na zajęciach dzieci poznają podstawowe ruchy, łączymy je w choreografie przy różnorodnej muzyce! Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia taneczne? Odpowiedź znajdą Państwo w artykule na naszym blogu:

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia taneczne?

Prowadząca: Magdalena Makosz