Zajęcia dla dzieci w Rybniku

Takie małe coś. Z taką małą grupą. Z takim wielkim sercem do tańca. 🙂 Zapraszamy wszystkie dzieci chcące zacząć przygodę z tańcem od 18-go lutego w każdy poniedziałek o godzinie 17:00, a w środy o 16:30!Wciąż można dołączyć do grupy! :)#movytza #rybnik #children #dance #childhood #childplay #katowice #gliwice #minishow #parents #parenting #passion #zabrze #racibórz #jastrzębie #żory #taniec #dzieci

Opublikowany przez Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Poniedziałek, 11 lutego 2019

Centrum Sztuki i Rekreacji oferuje szereg zajęć dla dzieci w różnym wieku.
Skierowane dla różnych grup wiekowych, niektóre z nich angażują rodziców, inne odbywają się tylko z udziałem dzieci i prowadzącego. Każde z zajęć skupia się na rozwoju uczestników, poszerzanie jego kreatywności, wsparcie w rozwoju fizycznym i emocjonalnym.

TANIEC KREATYWNY dla dzieci w wieku 5-7 lat i 8-12 lat

OBECNIE TRWA NABÓR NA ZAJĘCIA DLA DZIECI
ZAJĘCIA JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁY!

PONIEDZIAŁKI –  GODZINA 17:00 – 17:45 – GR. 5-7 LAT
Środy – godzina 16:30 – 17:15 – gr. 5-7 lat

Nauka tańca jest przeplatana grupowymi grami i zabawami ruchowymi. Do typowych aktywności grupowych włączana jest również taneczna improwizacja ruchowa i zabawne ćwiczenia teatralne oraz z partnerowania w tańcu. Dzieci będą miały szansę wykazać się wyobraźnią, kreatywnością i twórczym zapałem. Przeplatanie gier i tańca utrzymuje ich ciągłą uwagę i zainteresowanie.

PROWADZĄCY: Magdalena Makosz – zawodowa tancerka/choreograf i wykwalifikowana animatorka.

Dźwięki – Brzdęki

WZNOWIONE
Od 7-go marca, CZWARTKI – 16:45 – 17:30

W trakcie zajęć dzieci obcują z różnymi dźwiękami i rytmami, barwami oraz strukturami. Poznają w ten sposób otaczający świat, wchodzą w relacje z rówieśnikami. Wspólnie bawimy się i śpiewamy a to doskonale wpływa na rozwój maluchów oraz ich wrażliwość.

Prowadząca: Magdalena Abramowicz

Figle Migle

ZAJĘCIA WSTRZYMANE

Zajęcia dla dzieci, podczas których pracujemy z ruchem i dźwiękiem, praca oparta jest na wzajemnej relacji rodzica z dzieckiem, dzięki czemu wspieramy tę więź oraz poczucie bezpieczeństwa dziecka. To czas w którym dzieci i rodzice mają dużo wspólnej zabawy.

Prowadząca: Magdalena Abramowicz