fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas

AGNIESZKA PIETRZOK

TANCERKA

AGNIESZKAPIETRZOK

Biodrami czuje świat. Biodrami wyraża siebie. Tańczy, odkąd pamięta. To biodra zaczęły tańczyć u Agnieszki jako pierwsze. Natomiast całe ciało popłynęło w tańcu orientalnym. Po drodze były różne fascynacje: salsa, afro, zumba, reggaeton, burleska, swing, tango argentyńskie… Z każdą z nich odkrywała siebie na nowo. Jest współzałożycielką i członkinią zespołu Caramel Belly Dance. To w nim zgłębiała tajniki klasycznego tańca orientalnego, dzięki niemu dała się porwać folklorowi arabskiemu i poczuła, jak bije jej cygańskie serce. To razem z Karmelkami wyciskała siódme poty na sali treningowej, by potem rozpływać się w bezgranicznej radości ze zwycięstw w licznych konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych (zdobywczynie pierwszego miejsca na Mistrzostwach Polski IDO Belly Dance 2010, finalistki Mistrzostw Świata w Tańcu Brzucha, Vice Mistrzynie I Eastern European Orielntal Championship 2012, a także wielokrotne laureatki konkursu Nova Orient). To z Karmelkami organizuje Cracow Orient Festival. Wciąż się rozwija i odkrywa w tańcu swe kolejne oblicza. To odważne, dzikie i z pazurem ujawniło się w pełni podczas rocznego projektu Pikanteria – Pin-up & Burlesque Dance Show. Sztukę improwizacji i kontaktu doskonaliła podczas miesięcznego pobytu w Hiszpanii w ramach teatralno-tanecznego projektu Nature Embodied.

Wielość i różnorodność tanecznych doświadczeń stanowią fundament, na którym Agnieszka tworzy swój własny, niepowtarzalny warsztat. Jak sama mówi: „Projekt ROZTAŃCZONE BIODRA narodził się z potrzeby serca, które zapragnęło, aby kobiety swoje biodra zauważyły, dotknęły, poczuły, poznały, rozruszały, roztańczyły i pokochały. Od czerwca 2014 roku szerzę wśród kobiet bioderkową misję – podążanie za swoim ciałem i jego rytmem. Dzielę się z innymi kobietami swym doświadczeniem w byciu KOBIETĄ W PEŁNI. Razem odkrywamy MOC BIODER”