fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas

Asia Rupnik

INSTRUKTOR FITNESS

k

ASIARUPNIK

Jest Trenerką Personalną i Masażystką. W branży Health & Fitness pracuje od 2004 roku, zaczynała od prowadzenia treningów grupowych na sali jako Instruktorka Fitness i Pilates. Obecnie mocno koncentruje się również na indywidualnej pracy z klientem. Fascynuje ją ludzkie ciało, jego ogromne możliwości oraz słabe strony i sposoby radzenia sobie z dysfunkcjami. Dużą wagę przykłada do samorozwoju, bierze udział w warsztatach i szkoleniach, stale poszerza swoje horyzonty.

Z zamiłowania jest biegaczką, bierze udział w zawodach amatorskich, bo lubię dreszczyk emocji podczas startów, jednocześnie świetnie odnajduje się na siłowni, gdzie mogę zmierzyć się z ciężarami i poczuć swoją siłę, a czasem i słabości. To wszystko sprawia jej po prostu radość, radość z ruchu, którą chciałaby zarazić również swoich Podopiecznych.

W Movytzy prowadzi zajęcia Pilates Klasyczny, Trening Obwodowy oraz treningi personalne.