fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

bodyART® w Rybniku

bodyART®

bodyART® jest jednym z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, formą fitness z nurtu Body and Mind, został stworzony i opracowany przez Roberta Steinbachera – jednego z najbardziej popularnych i uznanych prezenterów fitness na scenie międzynarodowej. bodyART® to wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda treningu. Umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.

Prowadząca: Danusia Wiśniewska, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunkach wychowanie fizyczne oraz turystyka i rekreacja obecnie studentka III roku fizjoterapii. Od najmłodszych lat związana z pływaniem i ratownictwem WOPR. Sport jest dla niej nieodłącznym elementem każdego dnia. Zawsze uśmiechnięta i entuzjastycznie nastawiona do zajęć, pomaga w odreagowaniu codziennych zmartwień i rutyny, gdyż uważa i wyznaje, że fitness jest czymś więcej, niż tylko chwilą spędzoną w klubie na żmudnych ćwiczeniach. Jest rozrywką, relaksem, dobrą zabawą i sposobem na lepsze i zdrowsze życie oraz niezawodnym sposobem na odreagowanie problemów dnia codziennego.

Zapraszamy na super pozytywne zajęcia z Danusią!

więcej informacji:
+48 692 769 545
+48 607 923 066

kontakt@movytza.pl

ADRES
ul. kard. B. Kominka 43b,
44-217 Rybnik, dzielnica Nowiny

Zapraszamy serdecznie!

DODAJ KOMENTARZ