fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
c

Cennik Stary

PŁATNOŚCI PRZELEWEM LUB NA MIEJSCU

Wszystkie zajęcia odbywają się od 22-go lutego! (22.02.2021). Pamiętajcie, żeby zapewnić pełną rezerwację, należy uiścić opłatę standardowym przelewem na konto:
MOVYTZA Wojciech Chowaniec
Numer konta: 88 1240 4357 1111 0010 9511 4737
W tytule przelewu prosimy wpisać `{`rodzaj zajęć`}``{`dzień i godzina`}``{`data`}`. W razie wątpliwości skontaktuj się z recepcją: +48 692 769 545 lub przez formularz kontaktowy. Możesz dokonać również płatności na miejscu, jednak wtedy nie jest pewne, czy będzie jeszcze miejsce na zajęciach.

FITNESS. PILATES.
JOGA. TANIEC SOLO.

01

W kategorii tych zajęć znajdują się:
Pilates Klasyczny, Pilates CORE, Joga, Zdrowy Kręgosłup, Latino Solo, Latino Fitness, Tabata, TBC, BPU, Step,

AERIAL JOGA.
RELAKS W HAMAKACH. TANIEC W PARACH.

02

W kategorii tych zajęć znajdują się:
Aerial Joga, Relaks w hamakach, Taniec Towarzyski w parach, Bachata w parach

ZAJĘCIA DLA
DZIECI

03

W kategorii tej znajdują się:
FitKids, Taniec Kreatywny 5-9 lat, Taniec dla 3-4 latków, Street Dance.

Daj swojemu ciału ruch, relaks, doświadczenie. Świetne miejsce i cudowni instruktorzy. Joga, taniec, pilates i nie tylko. Czesem też pojawiające się jednorazowe warsztaty, które zaskoczą tematyką i możliwością ich zaczerpnięcia.

Zuzanna Łapka

Polecam! Bardzo ładna sala do ćwiczeń, sympatyczna atmosfera, prowadzący w czasie prowadzenia zajęć czasem dostosowuje ćwiczenia do osoby (która nie jest w stanie wykonać ćwiczenia prezentowanego), zajęcia prowadzone są ZAWSZE tyle ile powinny być, a czasem nawet i parę minut dłużej. Dużym plusem jest parking oraz szatnie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Aleksandra Bednorz

Bardzo miła atmosfera, spokojnie. Jeśli ktoś chce poćwiczyć, a nie odpowiada mu klimat siłowni i klubów fitness, to miejsce jest idealne.

Opinia z Google, MOVYTZA