fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Bachata w parach

Bachata w parach

Bachata jest seksownym tańcem wywodzącym się z Dominikany. Charakteryzuje go niezwykła zmysłowość i niemal erotyczne ruchy ciała. Osoby ćwiczące ten taniec wyzbywają się kompleksów, zyskują większość świadomość ciała i stają się bardziej otwarte. Istnieje kilka stylów tanecznych bachaty. W polskich szkołach tańca najpopularniejsza jest bachata moderna.

Bachata jest dużo wolniejsza od salsy i tańczona przeważnie w bliskim kontakcie między partnerami. Aktualnie rozróżniamy kilkanaście stylów tego tańca. Tancerze w różnych krajach i środowiskach stale poszukują w nim czegoś nowego, dzięki czemu taniec przeobraża się i wzbogaca o nowe elementy. To w dużej mierze taniec improwizowany, w którym nie ma z góry narzuconej choreografii.

Bachata to nic innego jak dobra zabawa, zmysłowość, emocje i pozytywna energia. Z jednej strony to taniec, dzięki któremu możliwe jest przekroczenie obowiązujących na co dzień konwencji społecznych, z drugiej  – bardzo czuły, sprzyjający budowaniu poczucia bliskości i porozumienia bez słów.

Korzyści

Doskonały czas na randkę we dwoje w bliskości

Doskonały pomysł na wspólne hobby

Możliwość zdobycia konkretnych umiejętności tanecznych

Dla kogo?

Dla par (jest możliwość znalezienia partnera/partnerki przez Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA)

Dla początkujących

Dla osób poszukujących zmysłowości i czułości

Instruktorzy

Dawid Bawor

Student animacji społeczno-kulturalnej, instruktor tańca, choreograf musicalowy, poszukiwacz artystycznych Talentów. Kreatywny i twórczy, zarażający miłością do tańca i życia, bezustannie dążący do perfekcji. Wrażliwy na sztukę oraz prawdziwe i szczere emocje, a przy tym stanowczy i wymagający. W pracy stawia przede wszystkim na wszechstronność oraz holistyczny rozwój swoich podopiecznych.

Posiadacz najwyższej klasy narodowej w tańcach latynoskich, dwukrotny zdobywca Pucharu Śląska w tańcu towarzyskim, współpracował przy produkcji filmu bollywoodzkiego “THE RHYTHYM”. Brał udział w przeglądzie paryskich kabaretów, tancerz, choreograf w programach rozrywkowych stacji TVN, twórca projektu BITWA NA NOGI.

Niewątpliwie – artystyczna dusza. W swoich przedsięwzięciach łączy zarówno elementy taneczne, wokalne jak i  aktorskie.