fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Bachata w parach

Bachata w parach

Bachata jest seksownym tańcem wywodzącym się z Dominikany. Charakteryzuje go niezwykła zmysłowość i niemal erotyczne ruchy ciała. Osoby ćwiczące ten taniec wyzbywają się kompleksów, zyskują większość świadomość ciała i stają się bardziej otwarte. Istnieje kilka stylów tanecznych bachaty. W polskich szkołach tańca najpopularniejsza jest bachata moderna.
Bachata jest dużo wolniejsza od salsy i tańczona przeważnie w bliskim kontakcie między partnerami. Aktualnie rozróżniamy kilkanaście stylów tego tańca. Tancerze w różnych krajach i rozmaitych środowiskach są bardzo kreatywni i poszukują stale czegoś nowego. Dzięki temu taniec przeobraża sie i wzbogaca o nowe elementy. Bachata zdobywa ogromną popularność w Polsce, jak rownież na całym świecie. W dużej mierze jest tańcem improwizowanym. Nie ma z góry nałożonej choreografii. Można zatańczyć z dowolnym partnerem, partnerką. Po prostu świetna zabawa.

Korzyści

Doskonały czas na randkę we dwoje w bliskości,

Czas na wspólne hobby,

Zdobędziesz konkretne umiejętności taneczne.

Dla kogo?

Dla par (jest możliwość znalezienia partnera/partnerki przez Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA)

Dla początkujących,

Dla osób poszukujących zmysłowości i czułości.

Zajęcia

Instruktorzy

Dawid Bawor

Student animacji społeczno-kulturalnej, instruktor tańca, choreograf musicalowy, poszukiwacz artystycznych Talentów. Kreatywny i twórczy, zarażający miłością do tańca i życia, bezustannie dążący do perfekcji. Wrażliwy na sztukę oraz prawdziwe i szczere emocje. Przy tym stanowczy i wymagający. W pracy stawia przede wszystkim na wszechstronność oraz holistyczny rozwój swoich podopiecznych. Posiadacz najwyższej klasy narodowej w tańcach latynoskich, dwukrotny zdobywca Pucharu Śląska w tańcu towarzyskim, współpracował przy produkcji filmu bollywoodzkiego       “THE RHYTHYM”, Wziął udział w przeglądzie paryskich kabaretów, tancerz, choreograf w programach rozrywkowych stacji TVN, twórca projektu BITWA NA NOGI.  Niewątpliwie, można określić go mianem duszy artystycznej. W swoich przedsięwzięciach łączy zarówno elementy taneczne, jak i wokalne oraz aktorskie.

  • 28
  • 135 lbs
  • 7' 3``
  • no-founder