fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

FitKids

FitKids

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w każdym wieku. Trening oparty jest na kształtowaniu sprawności fizycznej, prawidłowych wzorców ruchowych z wykorzystaniem różnych przyborów, które posłużą w codziennym życiu i przyczynią się do prawidłowego rozwoju. Dostosowany jest do wieku i możliwości dzieci. Ćwiczenia w radosnej i pełnej pozytywnej energii atmosferze będą kojarzyły się dzieciom z dobrą zabawa. Dzięki temu zachęci je to do aktywności poza szkołą. Jest to fantastyczny sposób na odciągnięcie dzieci od ekranów i monitorów zabawek elektronicznych, a danie w zamian zdrowego ruchu i możliwości rozwoju psychospołecznego.

Korzyści

Zapewnienie solidnej dawki ruchu,

Radość z ruchu,

Ożywione, ale i 'wybiegane' dziecko.

Dla kogo?

Dla każdego dziecka, które może uczestniczyć w zajęciach typu Wychowanie Fizyczne,

Dla dzieci z nadwagą,

Dla dzieci szukających aktywnego spędzania czasu.

Zajęcia

Instruktorzy

Paulina Dziurosz

Aktywność fizyczna to moja pasja, daje mi wiele radości i pozytywnej energii. Od dziecka byłam związana z tańcem. Swoje zamiłowanie do ruchu kontynuuję łącząc muzykę i rytmiczność z ćwiczeniami. Jestem absolwentką dietetyki klinicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie kończę studia magisterskie na kierunku Trener Osobisty z Dietetyką Sportową na AWF Katowice. W swojej pracy stawiam na rozwój osobisty i drugiego człowieka dlatego nieustannie się uczę 🙂 Największą radość sprawia mi uśmiech na twarzach innych ludzi, a w szczególności dzieci.

 • 28
 • 135 lbs
 • 7' 3``
 • no-founder

Event Hours(2)

 • Poniedziałek

  17.00 - 18.00

  Zajęcia prowadzi instruktorka Paulina Dziurosz.

 • Środa

  17.00 - 18.00

  Zajęcia prowadzi instruktorka Paulina Dziurosz.