fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Full Body Workout

Full Body Workout

Full Body Workout (FBW) to trening siłowy, którego celem jest wzmocnienie wszystkich partii mięśniowych podczas jednej sesji treningowej.

FBW to doskonały sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej i poprawę kondycji oraz siły. FBW ma na celu harmonijnie rozwijać sylwetkę, dlatego w czasie zajęć uczestnicy ćwiczą mięśnie od największych do najmniejszych, tzn. nogi, plecy, klatka piersiowa, barki, triceps, biceps, łydki, brzuch.

Full Body Workout jest polecany osobom początkującym, ponieważ stanowi najprostszy wariant treningu na masę mięśniową i stopniowo przygotowuje ciało do bardziej zaawansowanych ćwiczeń. FBW jest świetnym treningiem zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Korzyści

Polepsza kondycję całego organizmu,

Polepsza wydolność organizmu,

Spalone kalorie.

Dla kogo?

Chcących przygotować się do intensywnego ruchu,

Dla osób bez kontuzji,

Chcących zrzucić kalorie.

Instruktorzy

Katarzyna Mura-Jamro

Katarzyna Mura-Jamro jest certyfikowanym instruktorem fitness, prowadzącym zajęcia od kilku lat. Aktywnie spędza czas i śledzi branże fitness, czynnie biorąc udział w różnych wydarzeniach. Zdobywanie wiedzy oraz doświadczenia motywuje ją do działania, dzięki czemu z roku na rok wzbogaca swój warsztat fitness o nowe trendy. Jej drugą pasją są góry, a wędrówki dają jej siłę i oczyszczają głowę ze zbędnych myśli. W życiu kieruje się dewizą „Jak odpoczynek, to tylko aktywnie”.