fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Gordonki (0-3 lat)

Gordonki (0-3 lat)

Gordonki to zajęcia dla dzieci od 0 do 3 roku życia wraz z rodzicami/opiekunami. Ich celem jest zacieśnianie więzi z rodzicem/opiekunem, uwrażliwienie na dźwięki i rytmy, a przede wszystkim dobra zabawa.

W czasie zajęć instruktor prezentuje przykładowe gry, wierszyki i melodie, ponieważ doskonale one wpływają na rozwój małych dzieci. Zapewniają one nie tylko doskonałą zabawę, ale także mają\ wpływ na szybszą i harmonijną naukę mowy. Podczas spotkań uczestnicy posługują się językiem pociech, zapominają o słowach, skupiając się na muzyce, rytmie i ruchu.

Program zajęć oparty jest głównie na założeniach metody umuzykalniania Edwina E. Gordona. Każde spotkanie rozpoczyna się 15 minutową swobodną zabawą i integracją. Część właściwą stanowią 30 minutowe warsztaty, w czasie których uczestnicy koncentrują się tylko na dźwiękach, ruchu i zabawie. Zajęcia kończą się 15 minutowym rozluźnieniem, rozmowami i dowolnymi zabawami.

Gordonki to doskonała okazja do wyjścia z maleństwem z domu, do pierwszych spotkań z rówieśnikami, a co za tym idzie – doskonała adaptacja przed pójściem do przedszkola.

Korzyści

Doskonała zabawa

Łatwiejsza i dłuższa koncentracja uwagi

Prawidłowy rozwój mowy, umuzykalnienie

Dla kogo?

Dla niemowląt i małych dzieci

Dla rodziców, którym zależy na prawidłowym rozwoju swoich pociech

Dla rodziców, którzy poszukują ciekawych form spędzania czasu ze swoimi dziećmi

Instruktorzy

Anna Kasprzak-Chowaniec

Ania wraz z Wojtkiem Chowańcem jest założycielką oraz managerem Centrum Movytza. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu oraz Państwowego Zawodowego Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Posiada tytuł Aktora Teatru Tańca oraz Magistra Sztuki. Swoje umiejętności poszerzała w Royal Conservatoire Antwerp. Kwalifikacje instruktorskie w metodzie Pilates zdobyła w Body Balanced Pilates School Anny Ścisłowskiej w Warszawie oraz w Szkole Jogi i Pilates Katarzyny Kuśnierz. Posiada 8-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Ukończyła Kurs Aerial Jogi w OMG Yoga&Aerial. W Centrum Movytza prowadzi zajęcia pilates, Fly Acro, Gordonki oraz treningi personalne. Dzieli się doświadczeniem w pracy z ciałem zdobytym w swojej 20-letniej karierze zawodowej tancerki.