fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Image Alt

Ladies Dance

Ladies Dance

Zajęcia taneczne dedykowane dla wszystkich Pań w rytmie muzyki wszech czasów. Na zajęciach nauczysz się sztuki uwodzenia tańcem. Jak poruszać się, aby poczuć swoją siłę i atrakcyjność.

Zajęcia te sprawią również, że Twoja sylwetka się wydłuży, ciało nabierze gibkości i elastyczności, a Ty poczujesz się bardziej pewna siebie.

Nauka choreografii, wykorzystujących techniki różnych stylów tanecznych m.in. dancehall, hip-hop, belly dance, burleski, wacking, pop czy elementów współczesnego powoduje zróżnicowanie dynamiki i energii na zajęciach. To sprawia, że każde zajęcia są niepowtarzalne!

Na zajęciach zadbamy o wzmocnienie mięśni jak i odpowiednie rozciągnięcie co pozwoli wydobyć 100% możliwości ciała.

Korzyści

Zajęcia taneczne do muzyki instrumentalnej i elektronicznej

Grupa początkująca

Zajęcia dla pań

Dla kogo?

Dla osób, które tańczą

Dla osób prowadzących aktywny tryb życia

Dla osób, które chcą występować na scenie

Instruktorzy

Agnieszka Malinowska

Dyplomowany instruktor tańca, tancerz i choreograf. Od ponad 20 lat bierze udział w projektach, pokazach oraz zawodach tanecznych, dzięki czemu jej wiedza i umiejętności stale rosną.

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat, w stylach show dance/ jazz. Po latach zmieniła styl na street dance i oddała się kulturze hip-hop. Z czasem poznała i bez reszty zakochała się w kulturze płynącej prosto z Jamajki – Dancehall, która stał się jej miłością.

Liczne warsztaty z najlepszymi tancerzami z Polski m.in Agata Rzepka, Mateusz Nowak, Joanna Guła, Weronika Otrębska, Kasia Jukowska, Kasia Żabka Miazga, Nala Borek, Anna Bogunia i wielu innych oraz świata m.in Orville Hall (JA),Shelly Ann (JA), Andre Cosmic (JA), Johanna Enough (SE), Ani Mal (FR), Sir Ledgen (JA, USA), Camron One-Shot (FR), Slip Danca (USA) i wielu innych, pozwoliły na ogromny rozwój i odmieniły jej życie.

Założycielka i instruktorka zespołu tanecznego Dżepetto Squad, który cieszy się sporymi osiągnięciami oraz znajduje się w czołówce na większości zawodów w jakich bierze udział. Każde jej zajęcia zapadają w pamięci na długo a energia przekazana przez nią starcza i na lata (potwierdzone info!)! Dzięki zamiłowaniu do fitnessu dba o każdy szczegół prowadzenia zajęć by ciało było wzmocnione oraz dawało z siebie maksimum możliwości.

Prawdziwa bomba energetyczna dbająca o kobiecość w tańcu. Zarazi miłością do najgorętszych rytmów prosto z Karaibów i nauczy każdego tańczyć jak w topowych teledyskach artystów wielkiego formatu! Na zajęciach Agnieszki wszystkie kobiety i nastolatki czują się wyjątkowo i zmysłowo – prowadząca uważa bowiem, że siła jest kobietą i każda z nich ma w sobie wyjątkowe piękno, które z dziką radością wydobywa. Empatyczna i radosna kocia mama – stan obecny 3. Prywatnie mama Jasia.