fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Latino Fitness

Latino Fitness

Latino Fitness to zajęcia wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe oraz poprawiające ogólną kondycję fizyczną. Stworzone zostały w oparciu o układy choreograficzne z elementami kroków tańców latynoamerykańskich. Ćwiczenia ukierunkowane są na spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni dolnych partii ciała. Proste, lecz precyzyjnie wykonywane ćwiczenia skutecznie kształtują płaski brzuch, zgrabne uda i jędrne pośladki. Dzięki tym zajęciom zadbasz o sylwetkę a przy tym uwolnisz swój gorący temperament.

Latino Fitness to ciekawa propozycja zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Udział w zajęciach szczególnie polecany jest osobom, które chcą w zdrowy sposób, porządnie się zmęczyć. Zajęcia Latino fitness pomogą poprawić kondycję oraz koordynację ruchową. To gwarancja doskonałej zabawy w rytm ognistych latynoskich rytmów.

W każdym tygodniu przedstawiana jest nowa choreografia oraz powtarzane są wcześniejsze układy. Co jakiś uczestnicy mają okazję przećwiczyć wszystkie zapamiętane układy podczas tzw. zajęć mistrzowskich. Każdy nowy układ jest dokładnie analizowany, tak aby wszyscy uczestnicy mogli precyzyjnie i świadomie wykonywać poszczególne ćwiczenia.

Korzyści

Trening cardio

Taniec i trening w jednym czasie

Radość, endorfiny oraz zabawa

Dla kogo?

Dla początkujących

Dla osób, które mają poczucie rytmu, albo chcą to poczucie wyrobić 🙂

Dla osób, które nie mają przeciwskazań do treningu grupowego w szybkim tempie

Instruktorzy

Magdalena Makosz

Zawodowy choreograf i pedagog. Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi i Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Od najmłodszych lat rozwijała się muzycznie i tanecznie. Wytańczyła dwie klasy „B” – w stylu standardowym oraz latynoamerykańskim. Brała udział w licznych turniejach tańca towarzyskiego odbywających się w Polsce i za granicą.

Jest związana również z teatrem – uczestniczyła w ogólnopolskich festiwalach teatralnych, na których wraz z grupą do której należała zdobywała liczne nagrody. Ostatnio można ją było podziwiać w spektaklu „Szychta” w reż. Wojtka Chowańca prezentowanego podczas finału Inustriady 2018