fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Latino Fitness

Latino Fitness

Latino Fitness są to zajęcia wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe oraz poprawiające ogólną kondycje fizyczną w oparciu o układy choreograficzne z elementami kroków tańców latynoamerykańskich. Ćwiczenia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacniające mięśnie dolnych partii ciała. Proste, lecz precyzyjnie wykonywane ćwiczenia skutecznie kształtują płaski brzuch, zgrabne uda i jędrne pośladki. Dzięki zajęciom zadbasz o swoją sylwetkę a przy tym uwolnisz swój gorący temperament.                                                                                 

Latino Fitness to ciekawa propozycja dla mieszkańców Rybnika i okolic, zarówno dla kobiet i mężczyzn. Szczególnie dla osób, które chcą w zdrowy sposób porządnie się zmęczyć. Są to zajęcia poprawiające kondycję oraz koordynację ruchową. Na tych zajęciach gwarantowana jest dobra zabawa w rytm pozytywnej muzyki. Co tydzień przedstawiana jest nowa choreografia oraz powtarzane są wcześniejsze układy. Co jakiś czas zajęcia są w formie zajęć mistrzowskich (przez całą godzinę tańczymy wszystkie układy). Każdy nowy układ jest dokładnie analizowany tak aby uczestnik zajęć mógł precyzyjnie i świadomie wykonywać ćwiczenia.

Korzyści

Trening cardio,

Taniec i trening w jednym czasie,

Radość, endorfiny oraz zabawa.

Dla kogo?

Dla początkujących,

Dla osób, które mają poczucie rytmu (albo chcą to poczucie wyrobić 🙂 )

Dla osób, które nie mają przeciwskazań do treningu grupowego w szybkim tempie.

Zajęcia

Instruktorzy

Tomasz Tuszyński

Zawodowo magister inżynier, pracownik Laboratorium Pomiarowo-Badawczego. Założyciel, choreograf i reżyser Teatru Cordis. Pasjonat tańca towarzyskiego, latino, tańca współczesnego oraz teatru tańca. Szkolił się u osób takich jak: Maciej Zakliczyński, Paulina Figińska, Alexey Tourgonakov, Anna Kasprzak-Chowaniec, Wojciech Chowaniec, Daria Krawczyk. Swoją osobą promuje  aktywny styl życia i różne formy ruchu. Występował we własnych projektach teatralno-tanecznych oraz w produkcjach Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA.

 • 28
 • 135 lbs
 • 7' 3``
 • no-founder

Dawid Bawor

Student animacji społeczno-kulturalnej, instruktor tańca, choreograf musicalowy, poszukiwacz artystycznych Talentów. Kreatywny i twórczy, zarażający miłością do tańca i życia, bezustannie dążący do perfekcji. Wrażliwy na sztukę oraz prawdziwe i szczere emocje. Przy tym stanowczy i wymagający. W pracy stawia przede wszystkim na wszechstronność oraz holistyczny rozwój swoich podopiecznych. Posiadacz najwyższej klasy narodowej w tańcach latynoskich, dwukrotny zdobywca Pucharu Śląska w tańcu towarzyskim, współpracował przy produkcji filmu bollywoodzkiego       “THE RHYTHYM”, Wziął udział w przeglądzie paryskich kabaretów, tancerz, choreograf w programach rozrywkowych stacji TVN, twórca projektu BITWA NA NOGI.  Niewątpliwie, można określić go mianem duszy artystycznej. W swoich przedsięwzięciach łączy zarówno elementy taneczne, jak i wokalne oraz aktorskie.

 • 28
 • 135 lbs
 • 7' 3``
 • no-founder

Event Hours(2)

 • Poniedziałek

  19.00 - 20.00

  Zajęcia poprowadzi instruktor tańca Tomasz Tuszyński.

 • Czwartek

  18.00 - 19.00

  Zajęcia poprowadzi instruktor tańca Dawid Bawor.