fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Latino Solo

Latino Solo

Latino solo to zajęcia taneczne przeznaczone dla ludzi o gorącym temperamencie. Mimo, że zostały stworzone szczególnie z myślą o kobietach, panowie również będą mile widziani. Kombinacje dynamicznych kroków w specjalnie przygotowanych choreografiach zawierających elementy salsy, bachaty, samby, rumby, flamenco i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdemu poczuć się wyjątkowo. Latino solo to nic innego jak  zmysłowy, ekspresyjny taniec i najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu.

Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki oraz nauki krótkich układów choreograficznych. Uczestnicy zajęć zostają zapoznani z podstawami i techniką poszczególnych tańców latino. Co jakiś czas organizowane są zajęcia w formie free-style, dzięki czemu każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w niekonwencjonalny sposób.

Latino solo to zajęcia pełne słońca, pozwalające uwolnić pozytywną energię, poprawić i utrzymać kondycję oraz koordynację ciała, a także zapoznać się z kulturą krajów, z których pochodzą poszczególne tańce.

Korzyści

Relaks i uśmiech!

Rozbudzenie ciała oraz kobiecości w przypadku kobiet, a męskości w przypadku mężczyzn!

Trening w rytmie porywającej muzyki

Dla kogo?

Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn

Dla wszystkich bez względu na stopień wtajemniczenia w świat tańców latynoamerykańskich

Dla osób bez przeciwskazań do tańca w szybkim tempie

Instruktorzy

Magdalena Makosz

Zawodowy choreograf i pedagog. Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi i Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.

Od najmłodszych lat rozwijała się muzycznie i tanecznie. Wytańczyła dwie klasy „B” – w stylu standardowym oraz latynoamerykańskim. Brała udział w licznych turniejach tańca towarzyskiego w Polsce i za granicą.

Jest związana również z teatrem – uczestniczyła w ogólnopolskich festiwalach teatralnych, na których, wraz z grupą do której należała, zdobywała liczne nagrody. Ostatnio można ją było podziwiać w spektaklu „Szychta” w reż. Wojtka Chowańca prezentowanego podczas finału Inustriady 2018.