fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Latino Solo

Latino Solo

Latino solo to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach, ale również mile widziani są mężczyźni. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, bachaty, samby, rumby, flamenco i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdemu poczuć się wyjątkowo. Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec. I najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu. Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki, po której następuje nauka krótkich układów choreograficznych. Na każdych zajęciach instruktor skupia się na innej technice  spośród tańców latino.

Są to zajęcia pełne słońca i pełne latynoskiej pozytywnej energii. Co jakiś czas organizowane są zajęcia w formie free-style, dzięki czemu można sprawdzić swoje umiejętności w sposób niekonwencjonalny. Uczestnicy zajęć zostają zaznajomieni z podstawami i techniką poszczególnych tańców. Dzięki gorącej atmosferze przenosimy się do krajów, w którym poznajemy odrobinę kultury oraz klimatu, z których dane tańce się wywodzą.

Korzyści

Relaks i uśmiech!

Rozbudzenie ciała oraz kobiecości w przypadku kobiet, a męskości w przypadku mężczyzn!

Trening w rytmie porywającej muzyki.

Dla kogo?

Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn,

Dla pań o różnym stopniu wtajemniczenia w świat tańców latynoamerykańskich,

Dla osób bez przeciwskazań do tańca w szybkim tempie.

Zajęcia

Instruktorzy

Tomasz Tuszyński

Zawodowo magister inżynier, pracownik Laboratorium Pomiarowo-Badawczego. Założyciel, choreograf i reżyser Teatru Cordis. Pasjonat tańca towarzyskiego, latino, tańca współczesnego oraz teatru tańca. Szkolił się u osób takich jak: Maciej Zakliczyński, Paulina Figińska, Alexey Tourgonakov, Anna Kasprzak-Chowaniec, Wojciech Chowaniec, Daria Krawczyk. Swoją osobą promuje  aktywny styl życia i różne formy ruchu. Występował we własnych projektach teatralno-tanecznych oraz w produkcjach Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA.

 • 28
 • 135 lbs
 • 7' 3``
 • no-founder

Dawid Bawor

Student animacji społeczno-kulturalnej, instruktor tańca, choreograf musicalowy, poszukiwacz artystycznych Talentów. Kreatywny i twórczy, zarażający miłością do tańca i życia, bezustannie dążący do perfekcji. Wrażliwy na sztukę oraz prawdziwe i szczere emocje. Przy tym stanowczy i wymagający. W pracy stawia przede wszystkim na wszechstronność oraz holistyczny rozwój swoich podopiecznych. Posiadacz najwyższej klasy narodowej w tańcach latynoskich, dwukrotny zdobywca Pucharu Śląska w tańcu towarzyskim, współpracował przy produkcji filmu bollywoodzkiego       “THE RHYTHYM”, Wziął udział w przeglądzie paryskich kabaretów, tancerz, choreograf w programach rozrywkowych stacji TVN, twórca projektu BITWA NA NOGI.  Niewątpliwie, można określić go mianem duszy artystycznej. W swoich przedsięwzięciach łączy zarówno elementy taneczne, jak i wokalne oraz aktorskie.

 • 28
 • 135 lbs
 • 7' 3``
 • no-founder

Event Hours(2)

 • Poniedziałek

  18.00 - 19.00

  Zajęcia prowadzi instruktor tańca Tomasz Tuszyński.

 • Czwartek

  19.00 - 20.00

  Zajęcia prowadzi instruktor tańca Dawid Bawor.