fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Latino Solo

Latino Solo

Latino solo to zajęcia taneczne przeznaczone dla ludzi o gorącym temperamencie. Mimo, że zostały stworzone szczególnie z myślą o kobietach, panowie również będą mile widziani. Kombinacje dynamicznych kroków w specjalnie przygotowanych choreografiach zawierających elementy salsy, bachaty, samby, rumby, flamenco i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdemu poczuć się wyjątkowo. Latino solo to nic innego jak  zmysłowy, ekspresyjny taniec i najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu.

Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki oraz nauki krótkich układów choreograficznych. Uczestnicy zajęć zostają zapoznani z podstawami i techniką poszczególnych tańców latino. Co jakiś czas organizowane są zajęcia w formie free-style, dzięki czemu każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w niekonwencjonalny sposób.

Latino solo to zajęcia pełne słońca, pozwalające uwolnić pozytywną energię, poprawić i utrzymać kondycję oraz koordynację ciała, a także zapoznać się z kulturą krajów, z których pochodzą poszczególne tańce.

Korzyści

Relaks i uśmiech!

Rozbudzenie ciała oraz kobiecości w przypadku kobiet, a męskości w przypadku mężczyzn!

Trening w rytmie porywającej muzyki

Dla kogo?

Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn

Dla wszystkich bez względu na stopień wtajemniczenia w świat tańców latynoamerykańskich

Dla osób bez przeciwskazań do tańca w szybkim tempie

Instruktorzy

Tomasz Tuszyński

Z zawodu magister inżynier, pracownik Laboratorium Pomiarowo-Badawczego. Założyciel, choreograf i reżyser Teatru Cordis. Pasjonat tańca towarzyskiego, latino, tańca współczesnego oraz teatru tańca. 

Szkolił się u osób takich jak: Maciej Zakliczyński, Paulina Figińska, Alexey Tourgonakov, Anna Kasprzak-Chowaniec, Wojciech Chowaniec, Daria Krawczyk.

Swoją osobą promuje aktywny styl życia i różne formy ruchu. Występował we własnych projektach teatralno-tanecznych oraz w produkcjach Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA.

Dawid Bawor

Student animacji społeczno-kulturalnej, instruktor tańca, choreograf musicalowy, poszukiwacz artystycznych Talentów. Kreatywny i twórczy, zarażający miłością do tańca i życia, bezustannie dążący do perfekcji. Wrażliwy na sztukę oraz prawdziwe i szczere emocje, a przy tym stanowczy i wymagający. W pracy stawia przede wszystkim na wszechstronność oraz holistyczny rozwój swoich podopiecznych.

Posiadacz najwyższej klasy narodowej w tańcach latynoskich, dwukrotny zdobywca Pucharu Śląska w tańcu towarzyskim, współpracował przy produkcji filmu bollywoodzkiego “THE RHYTHYM”. Brał udział w przeglądzie paryskich kabaretów, tancerz, choreograf w programach rozrywkowych stacji TVN, twórca projektu BITWA NA NOGI. 

Niewątpliwie – artystyczna dusza. W swoich przedsięwzięciach łączy zarówno elementy taneczne, wokalne jak i  aktorskie.