fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Pilates CORE

Pilates CORE

PILATES CORE

Ćwiczenia Pilates Core uczą jak ćwiczyć, aby nie popełniać podstawowych błędów i wyeliminować złe nawyki. Treningi pilates core są tak stopniowalne, aby nie pozwolić wyjść ćwiczącemu poza granicę komfortu w czasie wykonywania każdego ćwiczenia. Pilates Core to odpowiedź na zmeniający się tryb życia. Nie wykonujemy już wielu czynności do których nasze ciała zostały ewolucyjnie przystosowane, nie biegamy, nie wspinamy się, nie skaczemy itp. Coraz więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej i nawet tę czynność wykonujemy niewłaściwie. Działa to na nasze mięśnie i stawy wywołując w naszych ciałach trwałe wady postawy. Pilates Core  będzie odpowiednim treningiem dla  osób z bólami stawów czy kręgosłupa, dla osób z nadwagą ograniczającą możliwość aktywnniejszych ćwiczeń oraz dla tych, którzy długo nie ćwiczyli. Technika ta jest odpowiednia dla każdego, niezależnie od wieku czy stanu zaawansowania, pozwala dopasować poziom ćwiczenia każdemu indywidualnie.

CELEM jest prawidłowa postawa osiągalna dzięki zintegrowaniu w treningu

RDZEŃ nie jest generatorem mocy

MOC generowana jest w biodrach i stamtąd przekazywana do rdzenia

Korzyści

Bezpieczny trening dla początkujących,

Ćwiczysz w bezpiecznych dla siebie zakresach,

Wzmocnione i rozciągnięte całe ciało.

Dla kogo?

Dla osób powracających do treningów po przerwie,

Dla osób o siedzącym trybie pracy,

Dla osób z różnymi dolegliwościami, które uniemożliwiają trening.

Zajęcia

Instruktorzy

Anna Kasprzak-Chowaniec

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Jest również absolwentką Państwowego Zawodowego Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach oraz licencjonowanym animatorem społeczno-kulturalnym. Swoje umiejętności poszerzała w Royal Conservatoire Antwerp. Intruktorskie kwalifikacje w metodzie Pilates zdobyła w Body Balanced Pilates School.

Obroniła tytuł aktora teatru tańca i aktora scen muzycznych. Współpracuje z Teatrem Polskim w Bielsku Białej, z NOSPR, Teatrem Śląskim w Katowicach, Teatrem Capitol we Wrocławiu oraz Teatrem Nowym w Krakowie. Prowadzi warsztaty z zakresu tańca współczesnego oraz zajęcia pilates. Tańczy w kilku niezależnych projektach oraz tworzy spaktakle w Movytza. Współpracowała z CST, z którym zagrała w kilku spektaklach w reż. Boguslawa Słupczyńskiego oraz ze Stowarzyszeniem Grupą Rosynant prowadząc warsztaty.

  • 28
  • 135 lbs
  • 7' 3``
  • no-founder

Event Hours(1)

  • Czwartek

    09.00 - 10.00

    Pilates CORE prowadzi właścicielka Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA Anna Kasprzak-Chowaniec