fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Image Alt

Pilates

Pilates

Myślą przewodnią klasycznego Pilatesu jest kompleksowe podejście do treningu ciała. Dyscyplina ta łączy w sobie elementy jogi, baletu z treningiem siłowym. Ćwiczenia wykonywane w ramach tej metody opierają się na odtwarzaniu prawidłowych wzorców ruchowych i ukierunkowane są na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała. System ćwiczeń Pilatesa różni się od większości ćwiczeń gimnastycznych przede wszystkim tym, że skupia się na mięśniach drobnych i osłabionych, często przez nas zapomnianych lub nie uświadamianych. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, co daje instruktorowi możliwość kontrolowania poprawności każdego wykonywanego ćwiczenia oraz dobierania indywidualnie stopnia trudności ćwiczeń dla każdego z uczestników. Co za tym idzie, Pilates to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osoby prowadzącej siedzący tryb życia jak i dla aktywnego sportowca. Metoda ta stanowi idealne uzupełnienie innych dyscyplin sportowych.

Korzyści

Zabezpieczony kregosłup

Równomierny trening całego ciała

Nabranie świadomości ciała

Dla kogo?

Osób w różnym wieku

Osób chcących wysmuklić sylwetkę

Osób sprawnych fizycznie, bez większych kontuzji

Instruktorzy

Anna Kasprzak-Chowaniec

Ania wraz z Wojtkiem Chowańcem jest założycielką oraz managerem Centrum Movytza. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu oraz Państwowego Zawodowego Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Posiada tytuł Aktora Teatru Tańca oraz Magistra Sztuki. Swoje umiejętności poszerzała w Royal Conservatoire Antwerp. Kwalifikacje instruktorskie w metodzie Pilates zdobyła w Body Balanced Pilates School Anny Ścisłowskiej w Warszawie oraz w Szkole Jogi i Pilates Katarzyny Kuśnierz. Posiada 8-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Ukończyła Kurs Aerial Jogi w OMG Yoga&Aerial. W Centrum Movytza prowadzi zajęcia pilates, Fly Acro, Gordonki oraz treningi personalne. Dzieli się doświadczeniem w pracy z ciałem zdobytym w swojej 20-letniej karierze zawodowej tancerki.