fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Image Alt

Pilates Klasyczny

Pilates Klasyczny

Myślą przewodnią klasycznego Pilatesu jest kompleksowe podejście do treningu ciała. Dyscyplina ta łączy w sobie elementy jogi, baletu z treningiem siłowym. Ćwiczenia wykonywane w ramach tej metody opierają się na odtwarzaniu prawidłowych wzorców ruchowych i ukierunkowane są na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała. System ćwiczeń Pilatesa różni się od większości ćwiczeń gimnastycznych przede wszystkim tym, że skupia się na mięśniach drobnych i osłabionych, często przez nas zapomnianych lub nie uświadamianych. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, co daje instruktorowi możliwość kontrolowania poprawności każdego wykonywanego ćwiczenia oraz dobierania indywidualnie stopnia trudności ćwiczeń dla każdego z uczestników. Co za tym idzie, Pilates to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osoby prowadzącej siedzący tryb życia jak i dla aktywnego sportowca. Metoda ta stanowi idealne uzupełnienie innych dyscyplin sportowych.

Korzyści

Zabezpieczony kregosłup

Równomierny trening całego ciała

Nabranie świadomości ciała

Dla kogo?

Osób w różnym wieku

Osób chcących wysmuklić sylwetkę

Osób sprawnych fizycznie, bez większych kontuzji

Instruktorzy

Paulina Dziurosz

Absolwentka Dietetyki Klinicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie studentka piątego roku studiów magisterskich na kierunku Trener Osobisty z Dietetyką Sportową na AWF w Katowicach.

Jej największą pasją jest aktywność fizyczna, z której czerpie wiele radości i pozytywnej energii. W swoich działaniach chętnie łączy ruch z muzyką i rytmem.

Od dziecka związana z tańcem. W swojej pracy stawia na rozwój osobisty i drugiego człowieka. Największą radość sprawia jej uśmiech na twarzach innych ludzi, a w szczególności dzieci.