fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Relaks w hamakach

Relaks w hamakach

Zajęcia Relaks w hamakach dedykowane są wszystkim tym​,​ którzy potrzebują wyciszenia​, spokoju duszy​,​ ciała i umysłu, niezależnie od wieku czy stopnia wysportowania ciała. Nasze zajęcia to doskonałe rozwiązanie dla osób, które czują, że ich ciało jest spięte, pokurczone, a w ich głowie kłębi się zbyt wiele nmyśli. Zróżnicowane ćwiczenia wchodzące w skład programu pozwolą odzyskać kontakt z ciałem i głęboko się zrelaksować.

Wiele osób słysząc – „rozluźnij swoje ciało” -​ nie wie jak ma to zrobić. Nasze zajęcia pomogą nauczyć się tego, w jaki sposób pozbyć się niechcianego napięcia i jak zastąpić je wspaniałym rozluźnieniem. W czasie spotkań, po serii ćwiczeń​ każdy uczestnik będzie miał czas na wyciszenie w wygodnej pozycji w hamaku, na zatopienie się w przyjemnych uspakajających dźwiękach​,​ które będą swoistą terapią nie tylko dla zmęczonego ciała, ale też umysłu.

Nasz zespół pobierał nauki w Fitology i są certyfikowanymi instruktorkami Aerial Jogi.

Korzyści

Wyjątkowo głęboki relaks

Spokój ciała i umysłu

Interesująca forma relaksacji w czasie wolnym

Dla kogo?

Dla osób bez przeciwwskazań zdrowotnych

Dla osób szukających wyciszenia i pomocy w zaśnięciu

Dla osób poszukujących nowych wyzwań i doznań

Instruktorzy

Zuzanna Karetta

Z wykształcenia biolożka, z zawodu fotografka. Absolutna miłośniczka przyrody.

Praktykuje jogę od 9 lat. Wybrała tę dziedzinę jako drogę rozwoju i samodoskonalenia. Joga pozwala jej łączyć w spójną całość sprawność ciała i spokój umysłu, dbanie o zdrowie i zachowanie równowagi między pracą, rodziną i odpoczynkiem.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje pod okiem specjalistów w swojej dziedzinie. Ukończyła kurs i uzyskała tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością hatha joga u profesora Janusza Szopy, a obecnie kształci się u znanych nauczycieli Patrycji Gawlińskiej (metoda vinyasa krama) oraz Krystiana Mesjasza (ashtanga vinyasa joga).

W jodze poszukuje ożywienia ciała i uspokojenia umysłu, a najważniejszy jest dla niej świadomy i swobodny ruch, oddech oraz szacunek dla indywidualnych możliwości. Dlatego na zajęciach zawsze po płynnych, mniej lub bardziej dynamicznych sekwencjach dążymy do wyciszenia, zrelaksowania, co daje nam poczucie balansu, równowagi i świetnego samopoczucia również poza matą.

Marta Brzezinka

Jogą zajmuje się od 11 lat. W czasie studiów z fizyki medycznej w Krakowie, zgłębiała fizjologię i anatomię człowieka i to właśnie wiedza o tym, jak funkcjonuje ludzki organizm pogłębiła jej zainteresowania tą dziedziną.

Praktyka Vinyasa Jogi po 1,5 roku zaprowadziła ją do bardziej zaawansowanej formy – Power Jogi w szkole Ashtanga Yoga Kraków, gdzie doskonaliła swoje umiejętności pod okiem Michała Kątskiego. Do łagodniejszych odmian jogi wróciła w okresie ciąży – zaczęła zgłębiać tajniki jogi dla kobiet w ciąży w studio licencjonowanej nauczycielki jogi metodą B. K. S. Iyengara – Katarzyny Pilorz. Do macierzyńskiej przerwie do regularnego prowadzenia grup wróciła poprzez Hatha Jogę.

Ukończyła kurs doszkalający u Katarzyny Pilorz, obecnie szkoli się na kursie nauczycielskim jogi Iyengara u tej samej “superwizorki “.

Prowadziła zajęcia Vinyasa Jogi w Domu Kultury w St. Croix, Jogi Ogólnej w katowickiej szkole jogi Joga Życia oraz zajęcia relaksacji w IMI Strefa Aktywności.

Swoją wiedzę sukcesywnie pogłębia na warsztatach z Ewą Wardzałą, Aleksandrą Kubicą, Wojtkiem Kaczmarzykiem oraz na wyjazdach jogowych.