fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

SPALANIE 40+

SPALANIE 40+

SPALANIE to prowadzony w rytm dynamicznej muzyki trening skutecznie redukujący tkankę tłuszczową. W czasie zajęć uczestnicy wykonują prosty, poprawiający kondycję fizyczną układ choreograficzny, w którego skład wchodzą kroki fitnessowe oraz elementy sportowe, np. podskoki. Trening uzupełniają ćwiczenia wzmacniające, mające za zadanie modelowanie sylwetki, szczególnie jej dolnych partii. Tak skonstruowany program treningowy wprawia w dobry nastrój, redukuje poziom tkanki tłuszczowej, niweluje niedoskonałości ciała oraz pozytywnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy.

Korzyści

Wzmocnienie mięśni ud, pośladków oraz brzucha

Wysmuklenie wszystkich partii ciała

Utrata zbędnych kalorii

Dla kogo?

Dla osób bez kontuzji

Dla miłośników intensywnych treningów aerobowych

Dla osób przygotowujących się do sezonu letniego

Instruktorzy

Paulina Dziurosz

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Trener Osobisty z Dietetyką Sportową na AWF w Katowicach oraz Dietetyki Klinicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 

Jej największą pasją jest aktywność fizyczna, z której czerpie wiele radości i pozytywnej energii. W swoich działaniach chętnie łączy ruch z muzyką i rytmem.

Od dziecka związana z tańcem. W swojej pracy stawia na rozwój osobisty i drugiego człowieka. Największą radość sprawia jej uśmiech na twarzach innych ludzi.