fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

SPALANIE

SPALANIE

SPALANIE to prowadzony w rytm dynamicznej muzyki trening skutecznie redukujący tkankę tłuszczową. W czasie zajęć uczestnicy wykonują prosty, poprawiający kondycję fizyczną układ choreograficzny, w którego skład wchodzą kroki fitnessowe oraz elementy sportowe, np. podskoki. Trening uzupełniają ćwiczenia wzmacniające, mające za zadanie modelowanie sylwetki, szczególnie jej dolnych partii. Tak skonstruowany program treningowy wprawia w dobry nastrój, redukuje poziom tkanki tłuszczowej, niweluje niedoskonałości ciała oraz pozytywnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy.

Korzyści

Wzmocnienie mięśni ud, pośladków oraz brzucha

Wysmuklenie wszystkich partii ciała

Utrata zbędnych kalorii

Dla kogo?

Dla osób bez kontuzji

Dla miłośników intensywnych treningów aerobowych

Dla osób przygotowujących się do sezonu letniego

Instruktorzy

Paulina Dziurosz

Absolwentka Dietetyki Klinicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie studentka piątego roku studiów magisterskich na kierunku Trener Osobisty z Dietetyką Sportową na AWF w Katowicach.

Jej największą pasją jest aktywność fizyczna, z której czerpie wiele radości i pozytywnej energii. W swoich działaniach chętnie łączy ruch z muzyką i rytmem.

Od dziecka związana z tańcem. W swojej pracy stawia na rozwój osobisty i drugiego człowieka. Największą radość sprawia jej uśmiech na twarzach innych ludzi, a w szczególności dzieci.

Roksana Orzyszek

Absolwentka Raciborskiej Akademii Wychowania Fizycznego o specjalizacji wychowanie fizyczne i odnowa biologiczna a także absolwentka studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ukończyła liczne szkolenia z dziedziny fitnessu: aerobic & step, pilates, zdrowy kręgosłup, TBC, indoorcycling, mental body, aqua aerobic. Uczestniczka licznych konwencji, szukająca różnych inspiracji, ciągle doskonaląca swój warsztat pracy. Uwielbia zajęcia grupowe, zwłaszcza z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała oraz ćwiczenia stabilizacyjne. Stara się w życiu stawiać na rozwój osobisty, dlatego nie zatrzymuje się na zdobytych kwalifikacjach