fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Step

Step

Aerobik na stepie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią dynamiczną i zróżnicowaną gimnastykę. Trening umożliwia wykonywanie około 250 różnorodnych ćwiczeń, dostosowanych do kondycji i stopnia zaawansowania uczestników.

Zajęcia składają się z ćwiczeń wykonywanych w rytm muzyki, polegających na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na różne sposoby. Fazę właściwą poprzedzają ćwiczenia oddechowe, które pojawiają się także w trakcie treningu. Instruktor zwraca uwagę na technikę wykonywania poszczególnych kroków oraz narzuca odpowiednie dla uczestników tempo.

Regularne ćwiczenia na stepie przynoszą poprawę kondycji, umożliwiają uzyskanie sprężystej i smukłej sylwetki – rzeźbią i ujędrniają uda, pośladki oraz łydki.

Korzyści

Modelowanie sylwetki

Wzmocnienie dolnych partii ciała

Poprawa kondycji

Dla kogo?

Dla osób, które lubią zajęcia z elementami choreografii

Dla osób poszukujących intensywnego treningu

Dla osób bez poważnych kontuzji dolnej części ciała

Instruktorzy

Sandra Nestorowicz

Jest wykwalifikowanym instruktorem fitness. Ukończyła kurs w Warszawskiej Akademii Sportu. Brała udział w licznych szkoleniach oraz kursach związanych z fitnessem oraz odżywianiem. Jest osobą związaną ze sportem od lat. Jako dziecko brała udział w licznych olimpiadach sportowych, później jej pasją był taniec, obecnie głęboko w sercu zakorzenił się fitness. Do każdej osoby na sali podchodzi indywidualne. Pragnie, by każdy wyszedł z zajęć zadowolony, dumny i z przekonaniem, że może absolutnie wszystko!