fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Step

Step

Aerobik na stepie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią dynamiczną i zróżnicowaną gimnastykę. Trening umożliwia wykonywanie około 250 różnorodnych ćwiczeń, dostosowanych do kondycji i stopnia zaawansowania uczestników.

Zajęcia składają się z ćwiczeń wykonywanych w rytm muzyki, polegających na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na różne sposoby. Fazę właściwą poprzedzają ćwiczenia oddechowe, które pojawiają się także w trakcie treningu. Instruktor zwraca uwagę na technikę wykonywania poszczególnych kroków oraz narzuca odpowiednie dla uczestników tempo.

Regularne ćwiczenia na stepie przynoszą poprawę kondycji, umożliwiają uzyskanie sprężystej i smukłej sylwetki – rzeźbią i ujędrniają uda, pośladki oraz łydki.

Korzyści

Modelowanie sylwetki

Wzmocnienie dolnych partii ciała

Poprawa kondycji

Dla kogo?

Dla osób, które lubią zajęcia z elementami choreografii

Dla osób poszukujących intensywnego treningu

Dla osób bez poważnych kontuzji dolnej części ciała

Instruktorzy

Krzysztof Sojka

Na co dzień – nauczyciel wychowania fizycznego w jednej z gliwickich szkół podstawowych, gdzie dba o zdrowie i kondycję dzieci i młodzieży. Popołudniami skupia się na pracy z osobami dorosłymi w studiach fitness. Świetnie odnajduje się w każdym rodzaju treningów, zarówno wzmacniających jak i choreograficznych co sprawia, że jest instruktorem wszechstronnym prowadzącym większość współczesnych form grupowych zajęć fitness. Jako instruktor i szkoleniowiec prowadzi zajęcia na największych eventach branży fitness w Polsce.

Autor muzyki tworzonej dla programów treningowych sieci klubów fitness z Europy i Azji.

Od 12 lat – tancerz regularnie występujący w spektaklach i widowiskach Teatru Muzycznego IWIA na scenach całego kraju. Regularnie bierze udział w licznych wydarzeniach zachęcających lokalną społeczność do aktywności fizycznej, współpracuje w tym zakresie m. in. z halą Arena Gliwice.

Prywatnie szczęśliwy i kochający mąż oraz ojciec dwóch wspaniałych córek.