fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Street Dance (12-15 lat)

Street Dance (12-15 lat)

ZAPISY NA NOWY SEZON ZACZNIE SIĘ W SIERPNIU. ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD WRZEŚNIA 2021.

Street Dance to mieszanka ulicznych stylów tanecznych w połączeniu z kulturą hip-hop oraz dance hall.

jeden z młodszych stylów tańca, mający swój początek około lat 70-ych. Charakteryzuje się niezwykłą energią i możliwościami wyprowadzenia ruchu. Dzięki takiej mieszance dziecko może rozwijać swoje umiejętności taneczne, nie zamykając się w tylko jednej konwencji ruchowej. Co za tym idzie, taniec ten oferuje różnorodność dla każdego!

W czasie naszych zajęć dziecko poznaje kroki i historię danej kultury oraz stylu, uczy się rytmiki, muzykalności w choreografii i poznaje elementy akrobatyki wykorzystywane przez tancerzy na całym świecie.

Korzyści

Forma indywidualnej ekspresji

Rozwój sprawności fizycznej

Wzmocnienie poczucia rytmu i własnej wartości

Dla kogo?

Dla dziewczynek i chłopców

Dla dzieci chcących występować na scenie

Dla początkujących

Instruktorzy

Agnieszka ‘Malina’ Malinowska

Dyplomowany instruktor tańca, tancerz i choreograf. Od ponad 20 lat bierze udział w projektach, pokazach oraz zawodach tanecznych, dzięki czemu jej wiedza i umiejętności stale rosną.

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat, w stylach show dance/ jazz. Po latach zmieniła styl na street dance i oddała się kulturze hip-hop. Z czasem poznała i bez reszty zakochała się w kulturze płynącej prosto z Jamajki – Dancehall, która stał się jej miłością.

Liczne warsztaty z najlepszymi tancerzami z Polski m.in Agata Rzepka, Mateusz Nowak, Joanna Guła, Weronika Otrębska, Kasia Jukowska, Kasia Żabka Miazga, Nala Borek, Anna Bogunia i wielu innych oraz świata m.in Orville Hall (JA),Shelly Ann (JA), Andre Cosmic (JA), Johanna Enough (SE), Ani Mal (FR), Sir Ledgen (JA, USA), Camron One-Shot (FR), Slip Danca (USA) i wielu innych, pozwoliły na ogromny rozwój i odmieniły jej życie.

Założycielka i instruktorka zespołu tanecznego Dżepetto Squad w Rydułtowskim Centrum Kultury, który cieszy się sporymi osiągnięciami oraz znajduje się w czołówce na większości zawodów w jakich bierze udział. Każde jej zajęcia zapadają w pamięci na długo a energia przekazana przez nią starcza i na lata (potwierdzone info!)! Dzięki zamiłowaniu do fitnessu dba o każdy szczegół prowadzenia zajęć by ciało było wzmocnione oraz dawało z siebie maksimum możliwości.

Prawdziwa bomba energetyczna dbająca o kobiecość w tańcu. Zarazi miłością do najgorętszych rytmów prosto z Karaibów i nauczy każdego tańczyć jak w topowych teledyskach artystów wielkiego formatu! Na zajęciach Agnieszki wszystkie kobiety i nastolatki czują się wyjątkowo i zmysłowo – prowadząca uważa bowiem, że siła jest kobietą i każda z nich ma w sobie wyjątkowe piękno, które z dziką radością wydobywa. Empatyczna i radosna kocia mama – stan obecny 3. Prywatnie mama Jasia.