fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Street Dance

Street Dance

Street Dance to mieszanka styli tanecznych ulicznych w połączeniu z kulturą hip-hop oraz dance hall!

Jest to jeden z młodszych styli tańca mający swój początek około lat 70-ych. Charakteryzuje sie niezwykłą energią i możliwościami wyprowadzenia ruchu. Dzięki takiej mieszance dziecko może rozwijać swoje umiejętności taneczne, nie zamykając się w tylko jednej konwencji ruchowej. Co za tym idzie, ten taniec oferuje różnorodność dla każdego! Na zajęciach dziecko poznaje kroki i historie danej kultury oraz stylu. Na zajęciach, tak jak w każdym tańcu nauczy się rytmiki, muzykalności w choreografii, a ponadto pozna elementy akrobatyki wykorzystywane przez tancerzy na całym świecie.

Korzyści

Forma indywidualnej ekspresji,

Rozwój sprawności fizycznej,

Wzmocnienie poczucia rytmu i własnej wartości.

Dla kogo?

Dla dziewczynek i chłopców,

Dla dzieci chcących występować na scenie,

Dla początkujących.

Zajęcia

Instruktorzy

Agnieszka ‘Malina’ Malinowska

Agnieszka Malina Malinowska dyplomowany instruktor tańca, tancerz i choreograf. Od ponad 20 lat bierze udział w projektach, pokazach oraz zawodach tanecznych dzięki czemu jej wiedza i umiejętności stale rosną. Przygodę z tańcem rozpoczęła mając 7 lat w stylach show dance/ jazz. Po latach zmieniła styl na street dance, gdzie oddała się kulturze hip-hop. Z czasem poznała i bez reszty zakochała się w kulturze płynącej prosto z Jamajki – Dancehall, który stał się jej miłością. Liczne warsztaty z najlepszymi tancerzami z Polski m.in Agata Rzepka, Mateusz Nowak, Joanna Guła, Weronika Otrębska, Kasia Jukowska, Kasia Żabka Miazga, Nala Borek, Anna Bogunia i wielu innych oraz świata m.in Orville Hall (JA),Shelly Ann (JA), Andre Cosmic (JA), Johanna Enough (SE), Ani Mal (FR), Sir Ledgen (JA, USA), Camron One-Shot (FR), Slip Danca (USA) i wielu innych, pozwoliły na ogromny rozwój, który wpłynął na nią i odmienił jej życie. Założycielka i instruktorka zespołu tanecznego Dżepetto Squad w Rydułtowskim Centrum Kultury, który cieszy się sporymi osiągnięciami oraz znajduje się w czołówce podium na większości zawodów w jakich bierze udział. Każde jej zajęcia zapadają w pamięci na długo a energia przekazana przez nią starcza i na lata (potwierdzone info!)! Dzięki zamiłowaniu do fitnessu dba o każdy szczegół prowadzenia zajęć by ciało było wzmocnione oraz dawało z siebie maksimum możliwości. Prawdziwa bomba energetyczna dbająca o kobiecość w tańcu. Zarazi miłością do najgorętszych rytmów prosto z karaibów i nauczy każdego tańczyć jak w topowych teledyskach artystów wielkiego formatu! Na zajęciach kobiety i nastolatki czują się wyjątkowo i zmysłowo, bo sama prowadząca uważa, że siła jest kobietą a każda ma w sobie wyjątkowe piękno, które z dziką radością wydobywa. Empatyczna i radosna kocia mama – stan obecny 3. Prywatnie mama Jasia.

  • 28
  • 135 lbs
  • 7' 3``
  • no-founder