fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Taniec dla 3-4 latków

Taniec dla 3-4 latków

ZAPISY NA ZAJĘCIA:

To zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat. Podczas zajęć mali uczestnicy tańczą, szaleją, skaczą i wykonują choreografie w rytm muzyki, poznają możliwości swojego ciała i rozwijają sprawność motoryczną, a także uczą się współpracować z grupą i zyskują pewności siebie.

Nasze zajęcia dają dzieciom okazję do radosnego, aktywnego spędzania czasu, do nauki samodzielności i nawiązanie pierwsze przyjaźni z rówieśnikami.

Zajęcia opierają się na pracy nad techniką tańca współczesnego, mają na celu poprawienie sprawności, koordynacji i pamięci ruchowej, wytrzymałości mięśniowej, kondycji oraz wzmocnienie ciała. Każde spotkanie zaczyna się od kompleksowej, intensywnej rozgrzewki, następnie stopniowo pojawiają się coraz bardziej złożone ćwiczenia techniczne i kombinacje ruchowe, choreografie tańca współczesnego. Zajęcia zawierają również elementy improwizacji ruchowej i kontakt improwizacji. Na koniec lekcji przewidziane są ćwiczenia rozciągające i uspokajające całe ciało.

Korzyści

Kontakt z rówieśnikami

Nabieranie odwagi

Kojarzenie tańca, ruchu, siebie i nauczyciela z radością

Dla kogo?

Dla dzieci na pierwsze zajęcia bez opieki rodziców

Dla chłopców i dziewczynek

Dla dzieci, które wyrażają zainteresowanie tańcem i ruchem

Instruktorzy

Magdalena Kwarciak

Magdalena Kwarciak-Guzowska to instruktor rekreacji ruchowej o specjalności taniec, a także dyplomowany dietetyk i psycholog. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 8 lat, tańcząc taniec współczesny i ludowy. Wraz z Teatrem Wyobraźni i Gliwickim Teatrem Tańca zdobyła liczne nagrody na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, a także współtworzyła spektakle taneczne. Ukończyła pierwszy stopień Państwowej Szkoły Muzycznej na fortepianie oraz klasę wokalną w Studium Muzyki Rozrywkowej.