fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Taniec w parach (towarzyski & bachata)

Taniec w parach (towarzyski & bachata)

Kurs Taniec towarzyski w parach skierowany jest w szczególności do osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją taneczną przygodę. Pod okiem doświadczonego instruktora każdy z uczestników zdobędzie wiedzę na temat podstawowych zasad tańca w parze, prawidłowego prowadzenia, które pozwala komunikować się partnerom w czasie tańca, a także pozna możliwości swoje i swojego partnera. W programie kursu podstawowego znajdują się zarówno tańce latynoamerykańskie (tj. cha cha, samba, rumba) jak i standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango ).

Gwarantujemy świetną zabawę i bezstresową naukę od podstaw. Nasze zajęcia nastawione są przede wszystkim na czerpanie maksymalnej przyjemności z aktywności ruchowej.

Korzyści

Nauka tańców latynoamerykańskich

Przyjemne spędzenie czasu podczas tańca

Poprawa kondycji ciała i umysłu

Dla kogo?

Dla par

Dla początkujących

Dla osób przygotowujących się do ślub lub innych uroczystości

Zajęcia

Instruktorzy

Tomasz Tuszyński

Z zawodu magister inżynier, pracownik Laboratorium Pomiarowo-Badawczego. Założyciel, choreograf i reżyser Teatru Cordis. Pasjonat tańca towarzyskiego, latino, tańca współczesnego oraz teatru tańca.

Szkolił się u osób takich jak: Maciej Zakliczyński, Paulina Figińska, Alexey Tourgonakov, Anna Kasprzak-Chowaniec, Wojciech Chowaniec, Daria Krawczyk.

Swoją osobą promuje  aktywny styl życia i różne formy ruchu. Występował we własnych projektach teatralno-tanecznych oraz w produkcjach Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA.