fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Taniec w parach

Taniec w parach

Taniec towarzyski w parach skierowany jest w szczególności do osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją taneczną przygodę. Pod okiem doświadczonego instruktora każdy z uczestników zdobędzie wiedzę na temat podstawowych zasad tańca w parze, prawidłowego prowadzenia, które pozwala komunikować się partnerom w czasie tańca, a także pozna możliwości swoje i swojego partnera. W regularnych zajęciach znajdują się zarówno tańce latynoamerykańskie (tj. cha cha, samba, rumba) jak i standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango ).

Gwarantujemy świetną zabawę i bezstresową naukę od podstaw. Nasze zajęcia nastawione są przede wszystkim na czerpanie maksymalnej przyjemności z aktywności ruchowej.

Korzyści

Nauka tańców latynoamerykańskich

Przyjemne spędzenie czasu podczas tańca

Poprawa kondycji ciała i umysłu

Dla kogo?

Dla par

Dla początkujących

Dla osób przygotowujących się do ślub lub innych uroczystości

Zajęcia

Instruktorzy

Magdalena Makosz

Zawodowy choreograf i pedagog. Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi i Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Od najmłodszych lat rozwijała się muzycznie i tanecznie. Wytańczyła dwie klasy „B” – w stylu standardowym oraz latynoamerykańskim. Brała udział w licznych turniejach tańca towarzyskiego odbywających się w Polsce i za granicą.

Jest związana również z teatrem – uczestniczyła w ogólnopolskich festiwalach teatralnych, na których wraz z grupą do której należała zdobywała liczne nagrody. Ostatnio można ją było podziwiać w spektaklu „Szychta” w reż. Wojtka Chowańca prezentowanego podczas finału Inustriady 2018