fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Image Alt

TBC

TBC

Total Body Conditioning to trening ogólnorozwojowy całego ciała, łączący w sobie wiele korzyści. Pozwala zarówno wzmocnić mięśnie, wypracować odpowiednią kondycję oraz spalić zbędne kilogramy i wymodelować sylwetkę. Ważnym elementem treningu TBC są ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm dynamicznej muzyki, angażujące wszystkie partie mięśni, wpływające na wzrost pulsu i zwiększenie pojemności płuc. Trening przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących jak i  zaawansowanych.

Korzyści

Poprawa kondycji całego organizmu

Poprawa wydolności organizmu

Utrata zbędnych kilogramów

Dla kogo?

Dla osób przygotowujących się do intensywnego ruchu

Dla osób bez kontuzji

dla osób chcących spalić kalorie

Instruktorzy

Krzysztof Sojka

Na co dzień – nauczyciel wychowania fizycznego w jednej z gliwickich szkół podstawowych, gdzie dba o zdrowie i kondycję dzieci i młodzieży. Popołudniami skupia się na pracy z osobami dorosłymi w studiach fitness. Świetnie odnajduje się w każdym rodzaju treningów, zarówno wzmacniających jak i choreograficznych co sprawia, że jest instruktorem wszechstronnym prowadzącym większość współczesnych form grupowych zajęć fitness. Jako instruktor i szkoleniowiec prowadzi zajęcia na największych eventach branży fitness w Polsce.

Autor muzyki tworzonej dla programów treningowych sieci klubów fitness z Europy i Azji.

Od 12 lat – tancerz regularnie występujący w spektaklach i widowiskach Teatru Muzycznego IWIA na scenach całego kraju. Regularnie bierze udział w licznych wydarzeniach zachęcających lokalną społeczność do aktywności fizycznej, współpracuje w tym zakresie
m. in. z halą Arena Gliwice.

Prywatnie szczęśliwy i kochający mąż oraz ojciec dwóch wspaniałych córek.

Paulina Dziurosz

Dietetyki Klinicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie studentka piątego roku studiów magisterskich na kierunku Trener Osobisty z Dietetyką Sportową na AWF w Katowicach.

Jej największą pasją jest aktywność fizyczna, z której czerpie wiele radości i pozytywnej energii. W swoich działaniach chętnie łączy ruch z muzyką i rytmem.

dziecka związana z tańcem. W swojej pracy stawia na rozwój osobisty i drugiego człowieka. Największą radość sprawia jej uśmiech na twarzach innych ludzi, a w szczególności dzieci.