fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

WZMACNIANIE

WZMACNIANIE

Zajęcia grupowe z użyciem sprzętu treningowego, jak hantle, kettle mają na celu wzmacnianie lub wypracowanie siły mięśniowej koniecznej do codziennych obowiązków i czynności. To ćwiczenia o dużej efektywności modelowania sylwetki gdzie jesteśmy w stanie maksymalnie zmęczyć nasze mięśnie osiągając przy tym najlepsze rezultaty wizualne.

Trening jest skoncentrowany na rozbudowie siły mięśniowej z użyciem oporu zewnętrznego lub masy własnego ciała. Kształtuje mięśnie poprzez powtórzenia ruchów które są naturalne i prawidłowe dla danej partii mięśniowej.

Na tych zajęciach skupiamy się głównie na ćwiczeniach kształtujących siłę mięśniową zarówno statyczna jak i dynamiczną. Są one dostosowane zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Korzyści

Wizualna zmiana sylwetki,

Poprawa wydolności organizmu

Utrata zbędnych kilogramów

Dla kogo?

Dla osób chcących poprawić swój wygląd,

Dla osób bez kontuzji,

dla osób chcących spalić kalorie

Instruktorzy

Paulina Dziurosz

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Trener Osobisty z Dietetyką Sportową na AWF w Katowicach oraz Dietetyki Klinicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 

Jej największą pasją jest aktywność fizyczna, z której czerpie wiele radości i pozytywnej energii. W swoich działaniach chętnie łączy ruch z muzyką i rytmem.

Od dziecka związana z tańcem. W swojej pracy stawia na rozwój osobisty i drugiego człowieka. Największą radość sprawia jej uśmiech na twarzach innych ludzi.