fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Image Alt

Zajęcia sportowe dla dzieci (7-12 lat)

Zajęcia sportowe dla dzieci (7-12 lat)

Zajęcia Sportowe dla dzieci to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 7-12 lat. Trening oparty jest na kształtowaniu sprawności fizycznej, prawidłowych wzorców ruchowych z wykorzystaniem różnych przyborów. Ćwiczenia dostosowane są do wieku i możliwości dzieci.

Trening w radosnej i pełnej pozytywnej energii atmosferze sprawi, że ruch będzie kojarzył się dzieciom z dobrą zabawą. Dzięki temu zachęci je to do aktywności fizycznej po szkole.

Nasze zajęcia to alternatywa dla biernego spędzania czasu wolnego przed ekranem i monitorem, w towarzystwie zabawek elektronicznych i propozycja zdrowego trybu życia pełnego okazji do ruchu i prawidłowego rozwoju psycho-społecznego.

Korzyści

Zapewnienie solidnej dawki ruchu

Radość płynąca z ruchu

Ożywione i 'wybiegane' dziecko

Dla kogo?

Dla każdego dziecka, które może uczestniczyć w zajęciach typu Wychowanie Fizyczne

Dla dzieci z nadwagą

Dla dzieci szukających aktywnego spędzania czasu

Instruktorzy

Paulina Dziurosz

Absolwentka Dietetyki Klinicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie studentka piątego roku studiów magisterskich na kierunku Trener Osobisty z Dietetyką Sportową na AWF w Katowicach.

Jej największą pasją jest aktywność fizyczna, z której czerpie wiele radości i pozytywnej energii. W swoich działaniach chętnie łączy ruch z muzyką i rytmem.

Od dziecka związana z tańcem. W swojej pracy stawia na rozwój osobisty i drugiego człowieka. Największą radość sprawia jej uśmiech na twarzach innych ludzi, a w szczególności dzieci.<.span>