fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Zdrowy Kręgosłup

Zdrowy Kręgosłup

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Opis wkrótce.

Korzyści

Zniwelowanie najczęstszych przyczyn bólu kręgosłupa,

Rozruszanie całego ciała,

Nauka wprowadzania prawidłowych nawyków.

Dla kogo?

Dla każdego, kto może uczestniczyć w zajęciach grupowych,

Dla grup ryzyka, np. seniorów, kobiet po porodzie, osób po rehabilitacji,

Szukających relaksu w ruchu po pracy.

Zajęcia

Instruktorzy

Marta Brzezinka

Po raz pierwszy zetknęłam się z jogą w 2009 poprzez taniec.

Studiowałam fizykę medyczną w Krakowie, gdzie zgłębiałam między innymi fizjologię i anatomię człowieka. Wiedza o tym, jak funkcjonuje organizm ludzki pogłębiła moje zainteresowanie jogą. Praktyka Vinyasa jogi po 1,5 roku przeszła do bardziej zaawansowanej formy – power jogi w szkole: Ashtanga yoga Kraków pod okiem Michała Kątskiego.

Gdy zaszłam w ciążę, wróciłam do łagodniejszych odmian – jogi dla kobiet w ciąży, w studio licencjonowanej nauczycielki jogi metodą B. K. S. Iyengara – Katarzyny Pilorz. Do sprawności po kolejnej ciąży i do prowadzenia grup wróciłam poprzez Hatha Jogę.

Ukończyłam kurs doszkalający jogi u Katarzyny Pilorz, obecnie jestem na kursie nauczycielskim jogi Iyengara u tej samej “superwizorki “. 

Prowadziłam zajęcia Vinyasa Jogi w Domu Kultury w St. Croix,

Jogi Ogólnej w katowickiej szkole jogi Joga Życia oraz zajęcia relaksacji w IMI Strefa Aktywności.

Swoją wiedzę staram się sukcesywnie pogłębiać na warsztatach z Ewą Wardzałą, Aleksandrą Kubicą, Wojtkiem Kaczmarzykiem oraz na wyjazdach jogowych. 

W Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA będę prowadziła zajęcia jogi z użyciem pomocy, a także jogę antygrawitacyjną w chustach (Aerial Joga).

  • 28
  • 135 lbs
  • 7' 3``
  • no-founder

Event Hours(1)

  • Czwartek

    18.00 - 19.00

    Zajęcia prowadzi doświadczona instruktorka Marta Brzezinka. Jeśli posiadają Państwo jakieś dolegliwości, prosimy o poinformowanie o tym instruktorkę BEZPOŚREDNIO PRZED ZAJĘCIAMI.