fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Strona główna archiwum-wydarzenia Czas wolny Dorośli Psychologia Warsztaty rozwojowe Zdrowie AKADEMIA RODZINY – Warsztaty dla par – prowadzi psycholog Paweł Miąsek

AKADEMIA RODZINY – Warsztaty dla par – prowadzi psycholog Paweł Miąsek

AKADEMIA RODZINY

Rozpoczynamy cykl warsztatów dla rodziców – AKADEMIA RODZINY!

Warsztaty przeznaczone są dla rodziców zastanawiających się, czy dobrze wychowują swoje dzieci, nie potrafiących sobie dać rady ze złością dzieciaków i zadających sobie pytanie: czy na pewno dobrze to robimy?

Zdając sobie sprawę, iż każdy z nas ma swobodny dostęp do każdej teorii wychowania i może zapoznać się z każdym poradnikiem o tytule “Jak wychowywać dzieci?” proponujemy warsztaty oparte na tym, czego w Internecie i książce wyczytać się nie da. Będziemy zajmować się przede wszystkim budowaniem RELACJI z naszą pociechą/naszymi pociechami opartej na budowaniu samoświadomości i tzw. czucia.

Żadna, spośród znanych teorii wychowania, bez prawidłowo zbudowanego kontaktu z dzieckiem – będzie jedynie tymczasowym zarządzaniem, które w dłuższej perspektywie czasowej spowoduje raczej układ biznesowy pomiędzy nami i dzieckiem, niż zdrowej relacji opartej na poczuciu zaufania i bezpieczeństwa.

Prawidłowo zbudowany kontakt oparty na samoświadomości oraz podejście do dziecka jako części całościowego systemu rodzinnego niejednokrotnie pozwala rodzicom zorientować się, jakie zachowania innego członka rodziny dziecko filtruje i manifestuje, co z kolei pozwala pomóc nie tylko jemu, ale i całej rodzinie. Na zajęciach będziemy pracowali tylko metodami warsztatowymi. Wiedzę i wykłady ograniczymy do absolutnego minimum. Każdy z rodziców będzie miał okazję popracować nad swoim przypadkiem. Stawiamy na indywidualne (w parach ;)) doświadczenie tego co tam w trawie piszczy.

Zajęcia będą odbywały się cyklicznie raz w miesiącu i będzie to okazja do tego, by stworzyć grupę, która poprzez wymianę swoich doświadczeń będzie inspiracją dla innych.

WARSZTAT PROWADZI : Paweł Miąsek – psycholog, psychoterapeuta, doktorant Uniwersytetu Śląskiego. Zawodowo pracownik naukowy WSZOP, trener kompetencji społecznych z rekomendacją I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendacją 5 stopnia EQF. Autor artykułów w punktowanych czasopismach naukowych, rozdziałów w monografiach oraz podręcznikach akademickich. Jako terapeuta pracuje z mężczyznami w terapii indywidualnej oraz tworzy męskie grupy rozwojowe.

⏱KIEDY: 28/11/21, godz. 9:00 – 16:00 z przerwą obiadową
📍GDZIE: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43a
💲KOSZT:
PAKIET BEZ CIEPŁEGO POSIŁKU zawiera:
– Warsztaty,
– Solidny kawał ciacha i dowolna kawa/herbata,
CENA: 250 zł za parę

PAKIET Z CIEPŁYM POSIŁKIEM zawiera:
– Warsztaty,
– Solidny kawał ciacha i dowolona kawa/herbata,
– Ciepły posiłek (catering)
CENA: 300 zł za parę

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
88 1240 4357 1111 0010 9511 4737
W tytule przelewu prosimy wpisać: „AKADEMIA RODZICÓW // 30.10 // [numer telefonu]”

lub poprzez stronę internetową www.movytza.pl/wydarzenia i płatności online.

Data

Lis 28 2021
Zakończone!

Czas

9:00 am - 4:00 pm

Koszt

PLN250.00

Etykiety

Warsztaty z rozwoju osobistego

Lokalizacja

Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Rybnik Poland 44-217
Kod QR
DODAJ KOMENTARZ