fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.

Ferie z MOVYTZA – FERIE Z KAMERĄ!

PÓŁKOLONIJNY HIT!

Czas wolny spędzony w atrakcyjny sposób, w gronie rówieśników to coś, co sprawia dzieciom radość. Warto więc zadbać o to, aby wykorzystały okres wolny od szkoły do tego, by rozwijać swoje zainteresowania, talenty i dobrze się bawić. Skierowane do najmłodszych wydarzenia z naszej letniej oferty pomogą zapobiec nudzie, wzbudzą zachwyt i przyczynią się do stworzenia wyjątkowych wspomnień. Nasza oferta została zaprojektowana tak, by sprostać oczekiwaniom dzieci o różnych zainteresowaniach. Jedno jest pewne – z nami nie zaznają nudy! 😃

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w półkoloniach zimowych w Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA!

FERIE Z KAMERĄ!

Druga edycja autorskich półkoloni z tworzenia filmów! Czy będziemy oglądać filmy? Niekoniecznie! Przede wszystkim BĘDZIEMY JE TWORZYĆ! Uczestnicy półkolonii WAKACJI Z KAMERĄ będą mieli szansę poznania i zrozumienia wielu zagadnień związanych ze sztuką filmową, aktorstwem oraz reżyserią, a także doświadczą na własnej skórze profesjonalnego planu filmowego!

Jako przestrzeń sztuki i ludzie nieograniczonej wyobraźni udowodnimy, że wszystkie dzieci są prawdziwymi twórcami, w których drzemie nieopisany potencjał twórczy!

W harmonogramie przewidziane są:
– Codzienne warsztaty aktorskie z elementami zabaw grupowych z reżyserem Wojciechem Chowańcem,
– Jeden dzień planu filmowego z @Fundacja Film Inkubator – poczuj się jak na prawdziwym planie!
– Gry i zabawy na świeżym powietrzu,
– Warsztaty z kostiumografii oraz tworzenie kostiumów,
– Storytelling & Scenario, czyli jak opowiedzieć dobrze historię i przelać ją na papier,
– Projektowanie storyboard’ów,
EFEKTEM BĘDĄ NAGRANE FILMIKI, PRZEDSTAWIAJĄCE NASZĄ TYGODNIOWĄ PRACĘ! Filmiki będą zmontowane oraz będą świetną pamiątką po półkoloniach!

EFEKT PRAC OSTATNICH PÓŁKOLONI:
Turnus: od 21 do 25 lutego
Koszt turnusu: 800 zł / os. (w cenie ubezpieczenie, ciepły posiłek, wszystkie potrzebne materiały, opieka profesjonalnej kadry)
Wiek: od 7 do 12 lat

Jak najszybciej zarezerwuj miejsce. Pamiętaj – liczba miejsc na wszystkich turnusach jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Nie czekaj! Zapisz się już teraz!

Karty zgłoszeniowe przekażemy zainteresowanym osobom drogą mailową.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością na numer konta: 88 1240 4357 1111 0010 9511 4737. W tytule przelewu prosimy wpisać: „WAKACJE Z MOVYTZA, IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA + NUMER TELEFONU do kontaktu w razie zmian]”
W razie pytań prosimy o kontakt:
+48 692 769 545
+48 604 543 132

Jak było podczas ostatnich półkoloni? Jak było podczas ostatnich półkoloni?

Data

Lut 21 - 25 2022
Zakończone!

Koszt

PLN800.00

Lokalizacja

Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Rybnik Poland 44-217
Kod QR
DODAJ KOMENTARZ