fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas

Ferie z MOVYTZA – Uwaga! Tu SPORT!

Czas wolny spędzony w atrakcyjny sposób, w gronie rówieśników to coś, co sprawia dzieciom radość. Warto więc zadbać o to, aby wykorzystały okres wolny od szkoły do tego, by rozwijać swoje zainteresowania, talenty i dobrze się bawić. Skierowane do najmłodszych wydarzenia z naszej letniej oferty pomogą zapobiec nudzie, wzbudzą zachwyt i przyczynią się do stworzenia wyjątkowych wspomnień. Nasza oferta została zaprojektowana tak, by sprostać oczekiwaniom dzieci o różnych zainteresowaniach. Jedno jest pewne – z nami nie zaznają nudy! 😃

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w półkoloniach ZIMOWYCH w Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA!

🤸‍♂️ ⛹️‍♀️ Uwaga! Tu SPORT! 🤸‍♂️ ⛹️‍♀️
Zimowa edycja spotkań ze sportem i kreatywną zabawą dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Uczestnicy półkolonii będą ćwiczyć i dobrze się bawić zarówno na sali, jak i na świeżym powietrzu. Gwarantujemy moc radości i sportowych atrakcji pod okiem kapitalnych, pozytywnie zakręconych prowadzących!

Kiedy?: od 14 do 18 lutego
Koszt: 600 zł/ os. (w cenie ubezpieczenie, ciepły posiłek, wszystkie potrzebne sprzęty i materiały, opieka profesjonalnej kadry)

Wiek: od 7 do 12 lat

Wybierz wersję odpowiadającą zainteresowaniom Twojego dziecka i jak najszybciej zarezerwuj miejsce. Pamiętaj – liczba miejsc na wszystkich turnusach jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Nie czekaj! Zapisz się już teraz!

Karty zgłoszeniowe przekażemy zainteresowanym osobom drogą mailową.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością na numer konta: 88 1240 4357 1111 0010 9511 4737. W tytule przelewu prosimy wpisać: „TYTUŁ PÓŁKOLONII, TEMIN TURNUSU, IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA + [NUMER TELEFONU do kontaktu w razie zmian]”
W razie pytań prosimy o kontakt:
+48 692 769 545
+48 604 543 132

Jak było podczas wakacyjnych półkoloni? Jak było podczas wakacyjnych półkoloni?

Data

Lut 14 - 18 2022
Zakończone!

Koszt

PLN600.00

Etykiety

Półkolonie

Lokalizacja

Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Rybnik Poland 44-217
Kod QR
DODAJ KOMENTARZ