fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Strona główna archiwum-wydarzenia Komunikacja w związku. Na wesoło – warsztaty rozwojowe

Komunikacja w związku. Na wesoło – warsztaty rozwojowe

Każdy chce się w związku dogadać, ale czasami Nam to nie wychodzi. Wiele razy zastanawiamy się jak to jest, że bardzo chcemy, mamy na to otwartość, ale kiedy dochodzi do kontaktu jest zupełnie inaczej, niż o tym myśleliśmy. Są momenty kiedy nie potrafimy ZGŁOSIĆ swojej POTRZEBY, kiedy nie potrafimy ODCZYTAĆ POTRZEBY tego drugiego, gdy nie mamy ODWAGI na SZALEŃSTWO lub po prostu w zgodzie i UWAŻNOŚCI SŁUCHAĆ…będzie właśnie o tym.

Warsztat będzie o komunikacji, ale w trochę inny sposób niż ten, który znacie. Dlatego, że to ruch był i jest pierwszą formą komunikacji, chcemy przypomnieć jak bogactwo informacji płynących z naszego ciała i jakości ruchu może wpłynąć na kontak między Wami i być może wprowadzić nową jakość komunikacji na codzień. Chcemy zaprosić Was na spotkanie się z nowymi jakościami, które możecie wydobyć z siebie samych i spożytkować je dla związku.

Warsztat jest kontynuacja rozpoczętego cyklu spotkań o komunikacji w związku. Zapraszamy pary w każdym wieku i rozmiarze;) Będzie to ciekawa i zabawna podróż do zalążka uczucia, które Was połączyło.

PROWADZENIE:

Paweł Miąsek – z wykształcenia psycholog, psychoterapeuta, doktorant Uniwersytetu Śląskiego. Zawodowo pracownik naukowy WSZOP, trener kompetencji społecznych z rekomendacją I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendacją 5 stopnia EQF. Autor artykułów w punktowanych czasopismach naukowych, rozdziałów w monografiach oraz podręcznikach akademickich. Jako terapeuta pracuje z mężczyznami w terapii indywidualnej oraz tworzy męskie grupy rozwojowe.

Anna Kasprzak-Chowaniec – Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu oraz Państwowego Zawodowego Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Posiada tytuł aktora teatru tańca i aktora scen muzycznych. Swoje umiejętności poszerzała w Royal Conservatoire Antwerp. Kwalifikacje instruktorskie w metodzie Pilates zdobyła w Body Balanced Pilates School. Licencjonowany animator społeczno-kulturalny. Współpracuje z Teatrem Polskim w Bielsku Białej, z NOSPR, Teatrem Śląskim w Katowicach, Teatrem Capitol we Wrocławiu oraz Teatrem Nowym w Krakowie. Prowadzi warsztaty z zakresu tańca współczesnego oraz zajęcia Pilates. Tańczy w kilku niezależnych projektach oraz tworzy spektakle w Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA. Współpracowała z CST, z którym zagrała w kilku spektaklach w reż. Bogusława Słupczyńskiego oraz ze Stowarzyszeniem Grupą Rosynant, gdzie prowadziła warsztaty.

Wojciech Chowaniec – absolwent Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Reżyser, aktor, producent. Intensywnie pracuje nad autorskimi projektami, które później z sukcesem realizuje. Twórca takich projektów jak m.in. “wodowisko”, “Tryptyk Industrii” czy “Wild show”. Współpracuje zarówno z teatrami jak i agencjami eventowymi. Regularnie prowadzi warsztaty z zakresu aktorstwa i ruchu scenicznego.

kiedy: 17/04/21, godz. 13:00 – 16:00
gdzie: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43a
koszt: 100 ZŁ/ZA PARĘ, 120 ZŁ ZA PARĘ w dniu warsztatów
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
88 1240 4357 1111 0010 9511 4737
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Komunikacja w związku 17/ 04 IMIĘ I NAZWISKO, nr telefonu”
Kontakt
+48 692 769 545
+48 604 543 132

Data

Kwi 17 2021
Zakończone!

Czas

11:00 am - 2:00 pm

Lokalizacja

Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Rybnik Poland 44-217
Kod QR