fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Strona główna archiwum-wydarzenia Czas wolny Dorośli LARP W KONWENCJI CYBERPUNK // 24/06, godz. 18:00 // MOVYTZA Rybnik

LARP W KONWENCJI CYBERPUNK // 24/06, godz. 18:00 // MOVYTZA Rybnik

😎Daj się zaprosić do Novi City. Miasta, które nigdy nie śpi. Miasta, słynącego z rozwoju cybertechnologii. Miasta neonów i wszelkiej maści rozrywki.

🦾Dotychczas cybernetyka była dostępna tylko dla klasy wyższej. Jednak obecnie dzięki dynamicznemu rozwojowi – stała się dostępna dla wszystkich. Modyfikacje ciała? Wszczepy? Implanty łączone z układem nerwowym? Świat wszedł w nową erę transhumanizmu. A my temu nurtowi daliśmy się bezpamiętnie porwać…

🤝Dołącz NA ŻYWO do naszego LARPa (Live Action Role-Playing), czyli gry terenowej w Centrum MOVYTZA. Weź udział w autorskiej grze, dzięki której:

💠 Zostaniesz zaproszony na specjalny bankiet, gdzie czekają na Ciebie 4 godziny niekonwencjonalnej zabawy,
💠 Wcielisz się w oryginalne postaci (przygotowane i przydzielone przed wydarzeniem),
💠 Wejdziesz w interakcję z innymi osobami,
💠 Będziesz miał zadanie do wykonania, które możesz rozwiązać na wiele sposobów- jednak Ty sam wytyczysz swoją ścieżkę.
💠 Skorzystasz z niespodzianek, przygotowanych przez twórców gry,
💠 I wiele… Wiele innych!

Dla kogo?
💠 Dla osób, które uwielbiają świat Cyberpunka,
💠 Dla osób, które uwielbiają wcielać się w role,
💠 Dla osób, które są ciekawe NOWYCH doświadczeń,
💠 Dla osób, którym LARPy nie są znane, ale także dla starych wyjadaczy!

📲🌍ŚWIAT:
Dwie korporacje konkurują o wpływy oraz monopol na technologie, które opanowały ogólnodostępny rynek. Walka z nielegalnym oprogramowaniem oraz wadliwymi implantami spowodowała, że relacje pomiędzy gigantami uległy znacznemu pogorszeniu. Aby naprawić zaufanie pomiędzy dwiema frakcjami, Burmistrz miasta Novi City zorganizował specjalny bankiet, na którym podczas kuluarowych rozmów ma odbyć się zawarcie ważnego kontraktu o współpracę. Wydarzeniem zainteresowały się również inne organizacje, m. in. Opposuits – półświatek, dla którego cicha wojna na wysokich szczeblach jest doskonałą okazją do wybicia się i zagarnięcia puli dla siebie.

Czy wszystkim uda się zawrzeć porozumienie? A może skończy się to jednym wielkim konfliktem, które pogrąży Miasto Novi City w jeszcze większej recesji humanitarnej i pogłębi problem szkodliwego oprogramowania?
Przekonajmy się o tym – WSPÓLNIE.

📲👨🏼‍🎤DRESS CODE:
Porzućcie nudne szarości i czernie garniaków, przywdziewając neony Novi City. Nie zapomnijcie jednak, że kunszt i elegancja nigdy nie wychodzi z mody. Smart casual dress code z dodatkami rodem z przyszłości! np. neonowe okulary, a może charakteryzacja w postaci implantów?
Jak sobie wyobrażasz rok 2064? Neon połączony z kiczem? Kolorowe włosy?

📲🤔ADNOTACJA DLA OSÓB, KTÓRE MAJĄ DO CZYNIENIA Z LARP-AMI PO RAZ PIERWSZY:
Jest to gra, w której wcielasz się w postać na tyle ile chcesz i potrafisz. Masz do wykonania swoje zadania. Aby je wykonać, pewnie będziesz musiał wejść w interakcję z innymi graczami. Nie ma rzucania kostkami, nie ma szczegółowych zasad. Wszystkie reguły poznasz na samym początku. Nie musisz ich wykonać, jednak one motywują do tego, by ukończyć grę. Przede wszystkim chodzi o wspólną, bardzo niekonwencjonalną zabawę, w której możesz poczuć się jak w innym świecie. W momencie dołączenia do gry, będziemy komunikować się z Wami tak, jakbyśmy byli w wykreowanej przez nas konwencji. Możesz się czuć z tym nieswojo, ale nie przejmuj się – my też zaczynaliśmy.

🎭TWÓRCAMI GRY SĄ:

Damian Kiełbasa –wieloletni mistrz gry i uczestnik w sesjach RPG (Role-playing Games), pasjonat wszelakich sztuk artystycznych i twórca autorskich scenariuszy D&D. Tkanie splątanych sieci i układanie lawiracji, by krzyżować plany gracz to dla niego codzienność. Miłośnik szeroko rozumianej fantastyki i gier planszowych.

Wojciech Chowaniec – Reżyser i scenarzysta autorskich widowisk plenerowych, filmów, teledysków oraz właściciel Centrum MOVYTZA. W grach terenowych i LARPach dba o to, by oprawa jak najbardziej przeniosła uczestników do innego świata. Prywatnie pasjonat literatury fantasy & sci-fi i człowiek renesansu.

⏰KIEDY: 24/06/22, godz. 18:00 – 22:00
📍GDZIE: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43a
💲KOSZT: WSTĘP BEZPŁATNY – WYMAGANY ZAPIS!!!

OPEN CALL. Formułę zmieniamy na bezpłatną. Zachowujemy formułę bankietu, ale napoje/alkohol jest dostępny w ofercie gastronomicznej kawiarni.

W ramach bankietu będzie poczęstunek.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje przez stronę internetową albo kontakt:

KONTAKT
+48 604 543 132
kontakt@movytza.pl

Data

Cze 24 2022
Zakończone!

Czas

6:00 pm - 10:00 pm

Lokalizacja

Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Rybnik Poland 44-217
Kategoria
Kod QR
DODAJ KOMENTARZ