fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Strona główna archiwum-wydarzenia Czas wolny Dorośli Psychologia Warsztaty rozwojowe Męska sprawa – “Ojciec”- warsztat rozwojowy dla mężczyzn

Męska sprawa – “Ojciec”- warsztat rozwojowy dla mężczyzn

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Męska sprawa. Spotkania skierowane są zarówno do naszych stałych bywalców, jak i do świeżej krwi! Jeśli jesteś facetem i jeszcze się wahasz, to podejmij męską decyzję i spotkaj się z nami!

WARSZTAT ROZWOJOWY DLA MĘŻCZYZN. MĘSKA SPRAWA.

Intencją powstania cyklicznych spotkań jest chęć zaproszenia mężczyzn do wspólnej wymiany męskiego punktu widzenia w męskiej grupie.
Zapraszamy wszystkich mężczyzn na warsztat bez rywalizacji, bez autoprezentowania, bez maskowania. Gwarantujemy szczerość oraz swobodną atmosferę budowaną na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa – każdy z uczestników może z niej skorzystać na tyle na ile jest gotów.

TEMAT WARSZTATU: Ojciec.
Tematem naszego najbliższego spotkania będzie relacja z Ojcem, osobą , która jest co najmniej 50% rodzinnej spuścizny, którą wnosimy w dorosłe życie. Niezależnie od tego jaka była ta relacja, jak ją dzisiaj z perspektywy czasu oceniamy- wpłynęła na Nasze życie i ukształtowała to kim dzisiaj jesteśmy.
Na warsztacie (we wspomnieniu) będziemy mieli okazję spotkać się ze swoimi Ojcami: wspominając ich, przypominając sobie jak spędzaliśmy z nimi czas, czego nas uczyli, jacy dla nas byli. Będzie również przestrzeń abyśmy porozmawiali o tych trudniejszych aspektach tej relacji.
Na spotkanie zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy ojca mają, których ojciec odszedł, bądź którzy ojca nigdy nie poznali.

WARSZTAT PROWADZI : Paweł Miąsek – psycholog, psychoterapeuta, doktorant Uniwersytetu Śląskiego. Zawodowo pracownik naukowy WSZOP, trener kompetencji społecznych z rekomendacją I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendacją 5 stopnia EQF. Autor artykułów w punktowanych czasopismach naukowych, rozdziałów w monografiach oraz podręcznikach akademickich. Jako terapeuta pracuje z mężczyznami w terapii indywidualnej oraz tworzy męskie grupy rozwojowe.

⏱KIEDY: 04/06/22, godz. 17:00 – 20:00
📍GDZIE: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43a
💲KOSZT: 60 zł os. // 70 zł w dniu warsztatów
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
88 1240 4357 1111 0010 9511 4737
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Męska Sprawa – Warsztaty 04/06/22 IMIĘ I NAZWISKO, nr telefonu”
lub poprzez stronę internetową www.movytza.pl/wydarzenia i płatności online.

💬KONTAKT
+48 692 769 545
+48 604 543 132

Data

Cze 04 2022
Zakończone!

Czas

5:00 pm - 8:00 pm

Koszt

PLN60.00

Lokalizacja

Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Rybnik Poland 44-217
Kod QR
DODAJ KOMENTARZ