fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Strona główna archiwum-wydarzenia Męska sprawa – warsztat rozwojowy dla mężczyzn

Męska sprawa – warsztat rozwojowy dla mężczyzn

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Męska sprawa. Spotkania skierowane są zarówno do naszych stałych bywalców, jak i do świeżej krwi! Jeśli jesteś facetem i jeszcze się wahasz, to podejmij męską decyzję i spotkaj się z nami!

WARSZTAT ROZWOJOWY DLA MĘŻCZYZN. MĘSKA SPRAWA.

Intencją powstania cyklicznych spotkań jest chęć zaproszenia mężczyzn do wspólnej wymiany męskiego punktu widzenia w męskiej grupie.
Zapraszamy wszystkich mężczyzn na warsztat bez rywalizacji, bez autoprezentowania, bez maskowania. Gwarantujemy szczerość oraz swobodną atmosferę budowaną na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa – każdy z uczestników może z niej skorzystać na tyle na ile jest gotów.

TEMAT: Właściwe Zarobkowanie
Każdy z nas trudni się jakimś zajęciem przynoszącym mu wikt i opierunek. Praca dla niektórych z nas jest nie tylko zajęciem zarobkowym, ale bardzo często poprzez pracę określamy swoją tożsamość, jest naszym „kolejnym dzieckiem”, często zdarza się że traktujemy ją jako życiowy cel. Jednocześnie na drugiej szali znajdują się Ci z nas, dla których praca to praca, nie ta to inna.
Jak zarobkujemy?
Jeżeli praca nas określa to w jaki sposób?
Spędzając w niej po 8 h dziennie co oprócz pieniędzy praca nam przynosi?
Warsztat poświęcony będzie naszej pracy, tym jaką nadajemy jej rolę jakie korzyści pozamaterialne nam daje, lub jakie ewentualnie problemy stwarza.

WARSZTAT PROWADZI : Paweł Miąsek – psycholog, psychoterapeuta, doktorant Uniwersytetu Śląskiego. Zawodowo pracownik naukowy WSZOP, trener kompetencji społecznych z rekomendacją I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendacją 5 stopnia EQF. Autor artykułów w punktowanych czasopismach naukowych, rozdziałów w monografiach oraz podręcznikach akademickich. Jako terapeuta pracuje z mężczyznami w terapii indywidualnej oraz tworzy męskie grupy rozwojowe.

⏱KIEDY: 22/05/21, godz. 17:00 – 20:00
📍GDZIE: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43a
💲KOSZT: 49 zł os. // 59 zł w dniu warsztatów
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
88 1240 4357 1111 0010 9511 4737
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Męska Sprawa – Warsztaty 22/05 IMIĘ I NAZWISKO, nr telefonu”
💬KONTAKT
+48 692 769 545
+48 604 543 132

Data

Maj 15 2021
Zakończone!

Czas

3:00 pm - 6:00 pm

Lokalizacja

Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Rybnik Poland 44-217
Kod QR