fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Strona główna archiwum-wydarzenia Męska sprawa – warsztat rozwojowy dla mężczyzn

Męska sprawa – warsztat rozwojowy dla mężczyzn

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Męska sprawa. Spotkania skierowane są zarówno do naszych stałych bywalców, jak i do świeżej krwi! Jeśli jesteś facetem i jeszcze się wahasz, to podejmij męską decyzję i spotkaj się z nami!

Temat: Męska tożsamość

Tożsamość z definicji to wizja samego siebie, charakterystyczne zachowania, pragnienia, indywidualne cechy, “to coś” co odróżnia danego człowieka od wszystkich innych. Okazuje się, że nawet w przypadku bliźniaków, którzy posiadają 99 procent wspólnych genów, tożsamości znacząco się różnią.

W czasie warsztatu przyjrzymy się męskiej tożsamości oraz temu jaki mamy do niej stosunek i jaką nawiązaliśmy z nią relację. Każdy z uczestników weźmie pod lupę swoją własną unikatowość i wyjątkowość.

WARSZTAT ROZWOJOWY DLA MĘŻCZYZN. MĘSKA SPRAWA.

Intencją powstania cyklicznych spotkań jest chęć zaproszenia mężczyzn do wspólnej wymiany męskiego punktu widzenia w męskiej grupie.
Zapraszamy wszystkich mężczyzn na warsztat bez rywalizacji, bez autoprezentowania, bez maskowania. Gwarantujemy szczerość oraz swobodną atmosferę budowaną na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa – każdy z uczestników może z niej skorzystać na tyle na ile jest gotów.

TEMAT WARSZTATU: MĘSKA TOŻSAMOŚĆ

WARSZTAT PROWADZI : Paweł Miąsek – psycholog, psychoterapeuta, doktorant Uniwersytetu Śląskiego. Zawodowo pracownik naukowy WSZOP, trener kompetencji społecznych z rekomendacją I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendacją 5 stopnia EQF. Autor artykułów w punktowanych czasopismach naukowych, rozdziałów w monografiach oraz podręcznikach akademickich. Jako terapeuta pracuje z mężczyznami w terapii indywidualnej oraz tworzy męskie grupy rozwojowe.

⏱KIEDY: 20/03/21, godz. 17:00 – 20:00
📍GDZIE: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43a
💲KOSZT: 49 zł os. // 59 zł w dniu warsztatów
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
88 1240 4357 1111 0010 9511 4737
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Męska Sprawa – Warsztaty 20/03”
💬KONTAKT
+48 692 769 545
+48 604 543 132

Data

Mar 20 2021
Zakończone!

Czas

4:00 pm - 7:00 pm

Lokalizacja

Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Rybnik Poland 44-217
Kod QR