fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Strona główna archiwum-wydarzenia Czas wolny Dorośli Psychologia Warsztaty rozwojowe Męska sprawa – warsztat rozwojowy dla mężczyzn // TEMAT: Sukcesy i Porażki

Męska sprawa – warsztat rozwojowy dla mężczyzn // TEMAT: Sukcesy i Porażki

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Męska sprawa. Spotkania skierowane są zarówno do naszych stałych bywalców, jak i do świeżej krwi! Jeśli jesteś facetem i jeszcze się wahasz, to podejmij męską decyzję i spotkaj się z nami!

WARSZTAT ROZWOJOWY DLA MĘŻCZYZN. MĘSKA SPRAWA.

Intencją powstania cyklicznych spotkań jest chęć zaproszenia mężczyzn do wspólnej wymiany męskiego punktu widzenia w męskiej grupie.
Zapraszamy wszystkich mężczyzn na warsztat bez rywalizacji, bez autoprezentowania, bez maskowania. Gwarantujemy szczerość oraz swobodną atmosferę budowaną na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa – każdy z uczestników może z niej skorzystać na tyle na ile jest gotów.

TEMAT WARSZTATU: Sukcesy i Porażki

Znajdują się na przeciwległych biegunach – fakt. Jednak jak przyjrzymy się z bliska mają wiele wspólnych punktów… często nie potrafimy ich przyjmować, niejednokrotnie im zaprzeczamy, nierzadko nie chcemy o nich mówić ani się nimi chwalić. Zapraszamy na warsztat o sukcesach i porażkach, o historii starej jak świat w męskiej sprawie: Mężczyzna Sukcesu? Mężczyzna, który ponosi porażkę? Chyba nie sposób zliczyć stereotypów i skryptów rodzinnych odnoszących się do tych twierdzeń. Na warsztacie każdy będzie miał okazję przyjrzeć się swojej własnej historii z sukcesami i porażkami.

WARSZTAT PROWADZI : Paweł Miąsek – psycholog, psychoterapeuta, doktorant Uniwersytetu Śląskiego. Zawodowo pracownik naukowy WSZOP, trener kompetencji społecznych z rekomendacją I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendacją 5 stopnia EQF. Autor artykułów w punktowanych czasopismach naukowych, rozdziałów w monografiach oraz podręcznikach akademickich. Jako terapeuta pracuje z mężczyznami w terapii indywidualnej oraz tworzy męskie grupy rozwojowe.

⏱KIEDY: 19/09/21, godz. 17:00 – 20:00
📍GDZIE: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43a
💲KOSZT: 50 zł os. // 60 zł w dniu warsztatów
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
88 1240 4357 1111 0010 9511 4737
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Męska Sprawa – Warsztaty 12/06 IMIĘ I NAZWISKO, nr telefonu”
lub poprzez stronę internetową www.movytza.pl/wydarzenia i płatności online.

💬KONTAKT
+48 692 769 545
+48 604 543 132

Sprzedaż biletów Bilet normalny //PRZEDPŁATA została zatrzymana!

Data

Wrz 19 2021
Zakończone!

Czas

5:00 pm - 8:00 pm

Koszt

PLN50.00

Etykiety

Warsztaty z rozwoju osobistego

Lokalizacja

Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Rybnik Poland 44-217
Kod QR
DODAJ KOMENTARZ