fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Strona główna archiwum-wydarzenia Męska sprawa – warsztaty tylko dla mężczyzn

Męska sprawa – warsztaty tylko dla mężczyzn

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Męska sprawa. Spotkania skierowane są zarówno do naszych stałych bywalców, jak i do świeżej krwi! Jeśli jesteś facetem i jeszcze się wahasz, to podejmij męską decyzję i spotkaj się z nami!

WARSZTAT ROZWOJOWY DLA MĘŻCZYZN. MĘSKA SPRAWA.
Intencją powstania cyklicznych spotkań jest chęć zaproszenia mężczyzn do wspólnej wymiany męskiego punktu widzenia w męskiej grupie.

Zapraszamy wszystkich mężczyzn na warsztat bez rywalizacji, bez auto prezentowania, bez maskowania, gwarantujemy szczerość oraz atmosferę budowaną na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa, każdy z Was może z niej skorzystać na tyle na ile jest gotów.

TEMAT WARSZTATU: PRZYJAŹŃ
Czas porozmawiać o tym, czym dla mężczyzn jest męska przyjaźń. Termin pewnie dla niektórych zabrzmi obco lub niestosownie, bo przecież możemy razem pracować (tam wyrażamy się najlepiej), chodzić do baru (tam znów rozmawiamy o tym co ważne), żeby już rano tego nie pamiętać lub spotykać się w większym gronie, żeby nie było nas widać. Ale skąd czerpać wsparcie, komu zaufać tak naprawdę, przed kim zwierzyć się z męskich spraw i problemów?

Na najbliższym warsztacie chcemy zaproponować temat męskiej przyjaźni. Podzielić się swoimi przeżyciami i doświadczeniami. Pozastanawiać się nad tym, czym różni się nasza przyjaźń od tej kobiecej. Porozmawiać o rodzajach wsparcia jaki sobie dajemy, o tym czego nam brakuje lub z czego czerpiemy pełnymi garściami w tym temacie.

WARSZTAT PROWADZI : Paweł Miąsek-z wykształcenia psycholog, psychoterapeuta, doktorant Uniwersytetu Śląskiego. Zawodowo pracownik naukowy WSZOP, trener kompetencji społecznych z rekomendacją I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendacją 5 stopnia EQF. Autor artykułów w punktowanych czasopismach naukowych, rozdziałów w monografiach oraz podręcznikach akademickich. Jako terapeuta pracuje z mężczyznami w terapii indywidualnej oraz tworzy męskie grupy rozwojowe.

kiedy: 27/02/2021, godz. 17:00 -20:00
gdzie: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43a
koszt: 49zł os. przedpłata // 59 zł os. w dniu warsztatów
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
88 1240 4357 1111 0010 9511 4737
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Męska sprawa 27/02”
Wpłaty można dokonać również na miejscu w siedzibie MOVYTZA.
Kontakt
+48 692 769 545
+48 607 923 066
kontakt@movytza.pl

Data

Lut 27 2021
Zakończone!

Czas

4:00 pm - 7:00 pm

Lokalizacja

Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Rybnik Poland 44-217
Kod QR