fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Strona główna archiwum-wydarzenia Pokaz finałowy I Międzynarodowych Warsztatów w Rybniku.

Pokaz finałowy I Międzynarodowych Warsztatów w Rybniku.

Pokaz finałowy I Międzynarodowych Warsztatów w Rybniku: Taniec i Ruch na rybnickim Rynku! Wstęp wolny!

Drugi raz w Polsce, a pierwszy raz w Rybniku, gościmy słynną Marjon van Grunsven www.marjonvangrunsven.com, założycielkę Memento Dance Theater oraz byłą dyrektor Cirque de Soleil w latach 2007-2016. Wraz ze swoimi asystentami – Oona de Cleyn oraz Jeffrey Stuut w dniach 17-24 sierpnia 2019 r., bazując na tańcu współczesnym, jazzowym oraz akrobatyce, prowadzą w Domu Kultury Chwałowice I Międzynarodowe Warsztaty w Rybniku: Taniec i Ruch.

Efektem warsztatów dla publiczności będzie Pokaz Finałowy, który odbędzie się na płycie rybnickiego Rynku. Będzie to kreacja artystyczna składająca się z choreografii przygotowanej przez uczestników pod nadzorem Marjon van Grunsven w opracowaniu Wojciecha Chowańca – koordynatora warsztatów. Przedstawiony będzie materiał ruchowy wykreowany podczas warsztatów przez uczestników w formie pracy ‘work in progress’, dzieła w procesie. Artyści, którzy będą występować to uczestnicy warsztatów – tancerze z całej Polski. Będzie to niesamowita, wizualna, taneczna uczta dla wielbicieli Sztuki, ale nie tylko.

Syletki, samej Marjon van Grunsven i jej asystentów, uczestnicy i harmonogram warsztatów przedstawione są na stronie organizatora – Domu Kultury Chwałowice: http://www.dkchwalowice.pl/?news=11291.

„Tańczę, bo nie mogę siebie wyrazić słowami” – wywiad z Marjon van Grunsven w nr 5-6 Kreatownika Kulturalno-Imprezowego FISHka dostępny na:
https://www.rybnik.eu/fileadmin/user_files/multimedia/FISH-ka/_fishka-5-6_www__2_.pdf.

Choreography & Directing Reel Marjon van Grunsven:
https://www.youtube.com/watch?v=yvBT-z59Ay4.

Data

Sie 24 2019
Zakończone!

Czas

6:30 pm - 7:30 pm

Lokalizacja

Rybnicki Rynek
Rybnicki Rynek Rybnik Poland
Kod QR
DODAJ KOMENTARZ