fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Strona główna archiwum-wydarzenia Relaksacyjna ,,kąpiel w dźwiękach” – misy i gongi

Relaksacyjna ,,kąpiel w dźwiękach” – misy i gongi

🌿Monika i Rafał Sandeccy. Yin-yang. Pełnia dźwięków wraz z Ayurveda Gabinet Naturoterapii serdecznie zapraszamy na relaksacyjny koncert mis i gongów. Subtelne dźwięki otulą nas mocą swojej wibracji, ukołyszą i wyciszą…

🌿W stanie relaksu i wyciszenia dajemy sobie większą przestrzeń na to, aby wejść głębiej w siebie, i posłuchać co nam w duszy gra. 🙂
Dźwięki będą nas delikatnie prowadzić w podróż do naszego wewnętrznego świata…

🌿Misy i gongi są to wspaniałe narzędzia pracy terapeutycznej, które pozwalają odreagować skutki stresu zapamiętane przez nasze ciało na bardzo głębokim poziomie. Dźwięk instrumentów z ogromną łatwością przenika do organizmu, powodując jego rozluźnienie oraz uspokajając umysł.

🌿Koncert relaksacyjny stanowi doskonały sposób na wyciszenie się, zregenerowanie sił oraz zatrzymanie na chwili obecnej. Uczestnicy delektują się dźwiękami w pozycji leżącej, na karimatach, z zamkniętymi oczami, co sprzyja głębszemu wejściu w stan relaksu.

🌿Zagrają: gongi, misy dźwiękowe, misa kryształowa, dzwonki, kij deszczowy, ocean drum, bębny, grzechotki i inne…

🌿,,Otwórz się na muzykę. Pozwól wpłynąć w siebie jej strumieniowi. Zapomnij o swoich oczekiwaniach i wejdź całkowicie w brzmienie muzyki mis, gongów, dzwoneczków….” ♥♥♥

🌿Mamy nadzieję, że ta magiczna ,,kąpiel w dźwiękach” przyniesie Wam dużo radości, uczucia prawdziwego odprężenia. Niech każdy z Was zabierze z niej to, co dla niego najlepsze!

———————————————————————————–
☘Data: 23.08.2020 (niedziela)
☘Godzina koncertu: 19.00 ( czas trwania: około godziny)
☘Koszt uczestnictwa: 40 zł
Zapraszamy 15 min wcześniej na wspólną medytację, wprowadzenie do relaksacji🧘🏻‍♀️!

Adres:
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
ul. kard. Bolesława Kominka 43B
44-217 Rybnik

Spotykamy się w kameralnym gronie. Na wydarzenie obowiązują zapisy:
☘Monika Sandecka, tel. 794 942 518
masazdzwiekiem.monika@gmail.com
lub poprzez prywatną wiadomość na fb

Koncert zagrają:
☘Monika Sandecka
Od ponad trzech lat regularnie gra koncerty relaksacyjne i zajmuje się terapią dźwiękiem. Ukończyła szkolenie I i II stopnia masażu dźwiękiem wg metody Petera Hessa, a także ,,Masaż dźwiękiem w leczeniu i rehabilitacji” III i IV poziom w VIRIAMA Centrum Rozwoju i Terapii (prowadzone przez dr n. med. Małgorzatę Kronenberger).
☘Rafał Sandecki
Zafascynował się dźwiękiem mis i gongów pod wpływem żony od niej uczył się wykorzystania dźwięku w koncertach relaksacyjnych od 2 lat wspólnie grają koncerty.

☘Zabierz ze sobą matę (kilka jest na miejscu), ciepły kocyk i ulubioną poduszkę pod głowę! Zalecamy wygodny strój. Zadbaj o to, aby było Ci jak najwygodniej 🙂

Serdecznie zapraszamy do magicznej ,,kąpieli w dźwiękach” z Twoją własną intencją! ♥.

☘Do zobaczenia!
Monika, Rafał i Karina

Data

Sie 23 2020
Zakończone!

Czas

5:00 pm - 6:00 pm

Lokalizacja

Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Rybnik Poland 44-217
Kod QR