fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Strona główna archiwum-wydarzenia Self reg czyli metoda samoregulacji dla rodzica i dziecka

Self reg czyli metoda samoregulacji dla rodzica i dziecka

W ramach warsztatu przedstawione zostaną podstawy SelfReg takie jak: 5 obszarów stresu, 5 kroków działania, sposób patrzenia na dziecko i jego zachowanie przez pryzmat koncepcji SelfReg a także możliwe sposoby działania mające na celu naukę samoregulacji u dzieci.

Rodzice dowiedzą się skąd mogą się brać u dzieci nagłe ataki złości, dlaczego dzieci często pozornie niesłuchają rodziców. Zostaną umówione podstawy teoretyczne na których opiera
się koncepcja SelfReg zilustrowane na licznych przykładach z życia, tak aby jeszcze lepiej zrozumieć prezentowane treści.

Zajęcia będą miały formę interaktywną, co oznacza, że uczestnicy będą zaproszenie do mniejszych i większych ćwiczeń dzięki, którym będą mogli już w trakcie warsztatu poddać refleksji prezentowane treści odwołując się do własnych doświadczeń nie tylko z perspektywy rodzica ale też człowieka, dlatego, że każdy doświadcza stresu.

* * *
Prowadząca:
Jagoda Sikora – psycholog, pracownik naukowy w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Jest autorką programów profilaktycznych dotyczących zdrowia psychicznego skierowanych do młodzieży. Pracuje jako psycholog w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka (Szpital Kliniczny nr 6 w Katowicach) na oddziale neurologii wieku rozwojowego, Interesuje się diagnozą rozwoju dziecka, w szczególności dziecka małego od 2 miesiąca życia
a także chorobami psychosomatycznymi dzieci. Aktualnie kształci się w zakresie SelfReg w ramach kursu realizowanego przez Mehrit Center dr Stuarta Shankera. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach m.in SelfReg dla specjalistów, praca z rodziną dziecka niepełnosprawnego, wczesne interwencje w przypadku traumatycznych zdarzeń, kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest certyfikowanym trenerem edukacji Heroic
Imagination Project prof. Philipa Zimbardo. Posiada doświadczenie w pracy grupowej i indywidualnej z dziećmi, które doświadczają różnych problemów a także w pracy szkoleniowej i warsztatowej z rodzicami i specjalistami.

* * *
Koszty:
90 zł za udział w 3-godzinnym warsztacie. Warunkiem wpisania na listę jest wpłata na konto.
Warsztaty odbędą się w Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji. Na miejscu będzie kawa, herbata, napoje.

Wpłaty na konto:
28 1140 2004 0000 3402 7861 7322
Klub Rodzica Barbara Salamon-Szympruch
ul. Lektorska 50, 44-210 Rybnik

W opisie przelewu: self reg

Do zobaczenia!
Zapisy – mail – b.szympruch@gmail.com, wiadomość prywatna – Chusty Rybnik – Klub Spełnionego Rodzica lub telefon – 696 021 967.

Data

Maj 14 2019
Zakończone!

Czas

10:00 am - 1:00 pm

Lokalizacja

Chusty Rybnik - Klub Spełnionego Rodzica
Chusty Rybnik - Klub Spełnionego Rodzica Rybnik Poland 44-210
Kod QR
DODAJ KOMENTARZ