fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Strona główna archiwum-wydarzenia Dzieci Półkolonie UWAGA! Tu SPORT! Półkolonie dla dzieci

UWAGA! Tu SPORT! Półkolonie dla dzieci

PÓŁKOLONIE w Rybniku

Czas wolny spędzony w atrakcyjny sposób, w gronie rówieśników to coś, co sprawia dzieciom radość. Warto więc zadbać o to, aby wykorzystały okres wolny od szkoły do tego, by rozwijać swoje zainteresowania, talenty i dobrze się bawić. Skierowane do najmłodszych wydarzenia z naszej letniej oferty pomogą zapobiec nudzie, wzbudzą zachwyt i przyczynią się do stworzenia wyjątkowych wspomnień. Nasza oferta została zaprojektowana tak, by sprostać oczekiwaniom dzieci o różnych zainteresowaniach. Jedno jest pewne – z nami nie zaznają nudy! 😃
Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w półkoloniach letnich w Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA!

🎭🎨🥁 Uwaga! Tu SZTUKA! 🎭🎨🥁

Pierwsza edycja letnich spotkań z szeroko pojętą sztuką i kreatywną zabawą dla dzieci o artystycznych zainteresowaniach. Uczestnicy półkolonii Uwaga! Tu SZTUKA! będą mieli szansę poznania i zrozumienia wielu zagadnień związanych ze sztuką współczesną, muzyką i teatrem, a także zobaczą czym zajmują się współcześni artyści.
W czasie dwóch tygodni przybliżymy dzieciom sztukę jako przestrzeń niczym nieograniczonej wyobraźni i udowodnimy, że wszystkie dzieci są prwdziwymi artystami i dołożymy wszelkich starań, aby nigdy z tego stanu nie chciały wyrosnąć.
I turnus: od 5 do 9 lipca
Koszt turnusu: 500 zł / os. (w cenie ubezpieczenie, ciepły posiłek, wszystkie potrzebne materiały, opieka profesjonalnej kadry)
Wiek: od 7 do 12 lat

🤸‍♂️ ⛹️‍♀️ Uwaga! Tu SPORT! 🤸‍♂️ ⛹️‍♀️

Pierwsza edycja letnich spotkań ze sportem i kreatywną zabawą dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Uczestnicy półkolonii będą ćwiczyć i dobrze się bawić zarówno na sali, jak i na świeżym powietrzu. Gwarantujemy moc radości i sportowych atrakcji pod okiem kapitalnych, pozytywnie zakręconych prowadzących!
I turnus: od 12 do 16 lipca
II turnus: od 9 do 13 sierpnia
Koszt: 500 zł/ os. (w cenie ubezpieczenie, ciepły posiłek, wszystkie potrzebne sprzęty i materiały, opieka profesjonalnej kadry)
Koszt dwóch turnusów: 850 zł/ os.
Wiek: od 7 do 12 lat

Wybierz wersję

odpowiadającą zainteresowaniom Twojego dziecka i jak najszybciej zarezerwuj miejsce. Pamiętaj – liczba miejsc na wszystkich turnusach jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Nie czekaj! Zapisz się już teraz!
Karty zgłoszeniowe przekażemy zainteresowanym osobom drogą mailową.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością na numer konta: 88 1240 4357 1111 0010 9511 4737. W tytule przelewu prosimy wpisać: „TYTUŁ PÓŁKOLONII, TEMIN TURNUSU, IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA + [NUMER TELEFONU do kontaktu w razie zmian]”
W razie pytań prosimy o kontakt:
+48 692 769 545
+48 604 543 132

Data

Sie 09 - 13 2021
Zakończone!

Koszt

PLN500.00

Etykiety

Półkolonie

Lokalizacja

Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA
ul. kard. B. Kominka 43a
Strona WWW
https://www.movytza.pl
Kategoria

Organizator

MOVYTZA
Telefon
692 769 545
Email
kontakt@movytza.pl
Strona WWW
https://www.movytza.pl
Kod QR
DODAJ KOMENTARZ