fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.

Warsztaty z rozwoju osobistego. Asertywność.

WARSZTATY ROZWOJOWE. ASERTYWNOŚĆ

“Asertywność… jedno z najbardziej powszechnych i obecnych we współczesnym świecie psychologii zjawisko. Z pozoru może wydawać się, że w tym temacie zostało już powiedziane wszystko, dlatego też chcielibyśmy zaprosić Was na warsztat, na którym niewiele będziemy o asertywności mówić, a zdecydowanie więcej w tym temacie… robić. Warsztat na który zapraszamy jest ćwiczeniem umiejętności asertywnych zachowań, dorosłego odmawiania i stawiania granic, wyrażania „pozytywnej złości” oraz treningu wychodzenia z postawy uległości. Wszystkie ćwiczenia i aktywności opieramy na ruchu i praktycznym wykorzystaniu zdobytych umiejętnośći. O asertywności zostało już chyba powiedziane wszystko”

TAK pisaliśmy w Movytzy w zeszłym roku. Mamy nową koncepcję i nowy sposób dzielenia się jej dobrodziejstwami z Wami. Skoro o asertywności zostało powiadziane wszystko, to my więcej o niej z wami rozmawiać nie będziemy.
Dlatego też…

Zapraszamy na warsztat ruchowy, którego tematem będzie – oczywiście – asertywność. Przygotowaliśmy dla Was duży zestaw prostych aktywności związanych z ruchem i ciałem. Teorię ograniczymy do niezbędnego minimum. Skupimy się na tym abyście jak najmniej o asertywności podczas warsztatu mówili, a jak najwięcej go doświadczali tego jak Wasze ciała funkcjonują pod obciążeniem, jak radzić sobie z nadmiarem agresji, która czasem uniemożliwia Nam zachowania asertywne lub jak pobudzać swoje ciało, abyśmy nie pozostawali trudnych sytuacjach – biernymi.

Na warsztacie:
✅ Będziecie mogli poczuć asertywność – i nie jest to przenośnia
✅ Doświadczyć ćwiczeń, które będą stawiały Was na nogi (do powtarzania w domu)
✅ Uwalniać nadmiar lub pobudzać niedobór życia w waszych ciałach.

prowadzenie: Paweł Miąsek – z wykształcenia psycholog, psychoterapeuta, doktorant Uniwersytetu Śląskiego zawodowo pracownik naukowy WSZOP, trener kompetencji społecznych z rekomendacją I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendacją 5 stopnia EQF. Autor artykułów w punktowanych czasopismach naukowych, rozdziałów w monografiach oraz podręcznikach akademickich. Na co dzień współpracujący ze szkołami oraz rodzicami w zakresie rozwiązywania problemów wychowawczych i adaptacyjnych dzieci i młodzieży. Od 7 lat we współpracy z lekarzami zajmuje się tematyką psychosomatycznej bezpłodności. Wieloletni prelegent i mówca na Międzynarodowym Festivalu Nauki-Tydzień Mózgu.

⏰KIEDY: 09/04/22, godz. 10:00 – 13:00
📍GDZIE: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43a
💲KOSZT: 90 zł os. // 100 zł w dniu warsztatów
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
88 1240 4357 1111 0010 9511 4737
W tytule przelewu prosimy wpisać: „[imię,nazwisko], WARSZTATY ROZWOJOWE 09/04, [numer telefonu]”
lub poprzez stronę internetową www.movytza.pl/wydarzenia
KONTAKT
+48 692 769 545
+48 604 543 132
kontakt@movytza.pl

ADRES
ul. kard. B. Kominka 43a,
44-217 Rybnik, dzielnica Nowiny

Zapraszamy serdecznie

Data

Kwi 09 2022
Zakończone!

Czas

10:00 am - 1:00 pm

Lokalizacja

Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Rybnik Poland 44-217
Kod QR
DODAJ KOMENTARZ