fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Strona główna archiwum-wydarzenia Czas wolny Dorośli Warsztaty Warsztaty rozwojowe WARSZTATY ROZWOJOWE “Odkrywanie swojego potencjału”

WARSZTATY ROZWOJOWE “Odkrywanie swojego potencjału”

WARSZTATY ROZWOJOWE “Odkrywanie swojego potencjału.”

Psychologia pozytywna jako jedna z nielicznych dużą uwagę przywiązuje do potencjału człowieka. Można w dużym uproszczeniu powiedzieć, że jej główny nacisk położony jest przede wszystkim właśnie na jego rozwijaniu. Każdy z Nas musiał sobie choć raz zadać pytanie dokąd zmierza (Quo vadis?), w jaki sposób chce żyć lub czy w życiu robi do czego został stworzony? Na pytanie to odpowiadamy sobie zazwyczaj albo w określonym wieku albo w określonych okolicznościach. Z punktu widzenia czasowego: kiedy mamy 18 lat, kiedy mamy 40 lat i kiedy mamy 60 lat, z punktu widzenia okoliczności: kiedy zaczynamy chodzić, kiedy kończymy szkołę, kiedy wyprowadzamy się z domu, kiedy rodzi Nam się dziecko, kiedy tracimy pracę lub kiedy Nasze dzieci wychodzą z domu.
Na warsztat zapraszamy wszystkich, którzy w powyższej ankiecie są w którejś kategorii. Zajmować się będziemy przybliżaniem Nas do wizji tego kim chcę być i co robić. Będziemy również szukali zasobów wewnętrznych, które będą Nas w tym wspierać. Jeżeli w razie czego jeszcze by brakowało poszukiwać będziemy również zasobów zewnętrznych.

PROWADZENIE:
Paweł Miąsek – z wykształcenia psycholog, psychoterapeuta, doktorant Uniwersytetu Śląskiego zawodowo pracownik naukowy WSZOP, trener kompetencji społecznych z rekomendacją I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendacją 5 stopnia EQF. Autor artykułów w punktowanych czasopismach naukowych, rozdziałów w monografiach oraz podręcznikach akademickich. Na co dzień współpracujący ze szkołami oraz rodzicami w zakresie rozwiązywania problemów wychowawczych i adaptacyjnych dzieci i młodzieży. Od 7 lat we współpracy z lekarzami zajmuje się tematyką psychosomatycznej bezpłodności. Wieloletni prelegent i mówca na Międzynarodowym Festivalu Nauki-Tydzień Mózgu.

⏰KIEDY: 19/09/21, godz. 10:00 – 13:00
📍GDZIE: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43a
💲KOSZT: 90 zł os. // 100 zł w dniu warsztatów

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
88 1240 4357 1111 0010 9511 4737
W tytule przelewu prosimy wpisać: „[imię,nazwisko], WARSZTATY ROZWOJOWE: Potencjał, [numer telefonu]”

lub poprzez stronę internetową www.movytza.pl/wydarzenia

KONTAKT
+48 692 769 545
+48 604 543 132

Sprzedaż biletów Bilet normalny // Przedpłata została zatrzymana!

Data

Wrz 19 2021
Zakończone!

Czas

10:00 am - 1:00 pm

Etykiety

Warsztaty z rozwoju osobistego

Lokalizacja

Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Rybnik Poland 44-217
Kod QR
DODAJ KOMENTARZ