fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Strona główna archiwum-wydarzenia Czas wolny Dorośli Fitness Karnet Open Taniec Warsztaty Zajęcia pokazowe Aerial Dance i Dance – BEZPŁATNE

Zajęcia pokazowe Aerial Dance i Dance – BEZPŁATNE

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe dla dorosłych. Znajdziecie je w lipcowym i sierpniowym grafiku ❗️

💃 🕺Dance- zajęcia łączą elementy różnych tańców z elementami treningu fitness. Mają na celu wykorzystywać taneczne kroki do kształtowania sylwetki, rozwijania koordynacji i gracji, budować koordynację, ale przede wszystkim dawać radość z ruchu. Poprzez płynność w ruchach można tu relaksować umysł i ciało. 🤩 Podczas zajęć usłyszysz muzykę z różnych zakątków świata o zróżnicowanym nastroju, nauczysz się krótkiej choreografii, aby móc poczuć przyjemność z tańca i móc połączyć ciało z głową i emocjami. 🤗 Można dołączyć w dowolnym momencie i korzystać z zajęć kiedy przyjdzie ochota. Zajęcia poprowadzi Ania Kasprzak-Chowaniec- tancerka i założycielka Centrum Movytza.

🤸‍♂️ 💃 Aerial Dance – zajęcia taneczne na hamakach to alternatywa do zajęć typu Pole Dance albo Akrobatyki. Przyjdź i polataj na zajęciach w formie choreografii. Naucz się akrobatycznych figur, które połączysz w całość i wytańczysz do muzyki. 🎼
Zajęcia są skierowane do osób wysportowanych, które szukają wyzwań oraz ciekawego spędzenia wolnego czasu.🤗 Aerial Dance w dużej mierze bazuje się na ciężarze własnego ciała oraz sile odśrodkowej💪 Zajęcia poprowadzi instruktorka Marta Brzezinka.

Dlaczego wybrać MOVYTZĘ?
🤝Organizujemy zajęcia w inspirującej przestrzeni,
🤝 Prowadzącymi są wykwalifikowani instruktorzy, którzy przede wszystkim dbają o Twoje bezpieczeństwo,
🤝Mamy przepyszną włoską kawę!
🤝 I ciacha też.
📝KIEDY:
01/07/2022 PIĄTEK godz. 17:00-19:00
📍 GDZIE: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA, ul. Kard. B. Kominka 43a
💸KOSZT: BEZPŁATNIE
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy się zapisywać!
KONTAKT
+48 692 769 545

Data

Lip 01 2022
Zakończone!

Czas

5:00 pm - 7:00 pm

Lokalizacja

Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji
Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji Rybnik Poland 44-217
Kod QR
DODAJ KOMENTARZ