fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
c

GRAFIK

OPIEKA NAD DZIEĆMI

Jesteś mamą? Chcesz wziąć udział w organizowanych przez Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA zajęciach ruchowych, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Od poniedziałku do piątku, w czasie zajęć odbywających się w godzinach między 18.00 a 20.00 zapewniamy możliwość pozostawienia dziecka pod profesjonalną opieką. Mamom gwarantujemy komfort ćwiczeń, a dziecku – dobrą i bezpieczną zabawę. Koszt: 15 zł/ godz. Zgłoszenia dzieci przyjmuje recepcja NIE PÓŹNIEJ NIŻ 1 DZIEŃ PRZED ZAJĘCIAMI!!!: 692769545, kontakt@movytza.com

Kup karnet

01

U nas możesz zapłacić za wejście lub karnet przez internet! Wybierz interesującą Cię opcje i zarezerwuj miejsce na naszych zajęciach! Do zobaczenia!

Sprawdź zajęcia

02

I wybierz coś dla siebie, rezerwując miejsce na sali.

Studio “Na Górze”

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
17.00 - 17.15
FitKids (7-12 lat)
Zajęcia prowadzi instruktorka Paulina Dziurosz.
17.00
17.45
Street Dance (7-12 lat)
Zajęcia prowadzi tancerka Agnieszka 'Malina' Malinowska.
17.00
17.45
Street Dance (7-12 lat)
Zajęcia prowadzi tancerka Agnieszka 'Malina' Malinowska.
17.00
17.45
17.15 - 17.30
17.30 - 17.45
17.45 - 18.00
Street Dance (12-15 lat)
Zajęcia prowadzi tancerka Agnieszka 'Malina' Malinowska.
17.45
18.30
Street Dance (12-15 lat)
Zajęcia prowadzi tancerka Agnieszka 'Malina' Malinowska.
17.45
18.30
18.00 - 18.15
Taniec Kreatywny (9-12 lat)
Zajęcia prowadzi tancerka oraz instruktorka Magdalena Makosz.
18.00
18.45
Taniec Kreatywny (9-12 lat)
Zajęcia prowadzi tancerka Magdalena Makosz.
18.00
18.45
18.15 - 18.30
18.30 - 18.45
18.45 - 19.00
Joga
Zajęcia prowadzi doświadczona instruktorka Zuzanna Karetta.
18.45
20.00
JogaZadbaj o wygodny strój. Powiadom instruktora na temat wszelkich dolegliwości PRZED ZAJĘCIAMI. W przypadku kobiet, również o informację, gdy jest się w trakcie menstruacji.
19.00 - 19.15
Aerial Joga
Zajęcia prowadzi joginka Marta Brzezinka.
19.00
20.00
gr. średnio zaawansowana
Aerial Joga 1.)Zasady bezpieczeństwa na zajęciach typu Aerial: 1.Na zajęcia organizowane w Centrum należy przychodzić punktualnie. To ważne, aby wszyscy zaczęli rozgrzewkę i wysłuchali instrukcji instruktora w jednym czasie. Ze względu na bezpieczeństwo oraz komfort osób ćwiczących, spóźnieni nie będą mogli dołączyć do zajęć. Zasada ta dotyczy zwłaszcza tych, którzy po raz pierwszy będą uczestniczyć w zajęciach Aerial jogi. Prosimy o przybycie do Centrum 15 minut przed zajęciami. 2. Przed zajęciami należy zdjąć biżuterię. Może ona uszkodzić chusty do ćwiczeń typu Aerial. 3. Kursanci ćwiczą boso, ćwiczenie w skarpetkach grozi poślizgnięciem. 4. Kursanci zakładają przylegający pozbawiony suwaków i dekoracji strój, koszulkę z długim rękawem. 5. Na zajęcia należy przychodzić z krótkimi paznokciami. 6. Kursanci zobowiązani są do słuchania i wykonywania poleceń instruktora. 7. Do wiązania włosów zaleca się używania gumek. 8. Nie należy przychodzić na zajęcia z chorobami dermatologicznymi, ranami i innymi uszkodzeniami skóry. Wpływa to na ryzyko pogorszenia sytuacji zdrowotnej u Kursanta oraz uniemożliwia higieniczne korzystanie ze sprzętu w Centrum. 9. Na 3 godziny przed zajęciami w Centrum nie należy spożywać posiłków ani pić napojów gazowanych. 2) Przeciwwskazania do udziału w zajęciach typu Aerial: Jaskra, ciąża, menstruacja, operacja przebyta w ciągu ostatnich 3 miesięcy, choroby serca, przebyty zawał, bardzo niskie lub bardzo wysokie ciśnienie, niedawno odniesiony uraz głowy, skłonność do mdlenia, zawroty głowy, osteoporoza, zespół cieśni nadgarstka, zapalenie zatok przynosowych, dyskopatia, przepuklina rozworu przełykowego, zapalenie stawów, botox w ostatnich 6-ciu godzinach, choroby układu nerwowego, nadwaga (>90 kg)
Aerial Dance
Zajęcia poprowadzi Marta Brzezinka.
19.00
20.00
Aerial Dance dla dzieci
Zajęcia prowadzi Marta Brzezinka.
19.00
20.00
Aerial Dance dla dzieci1.)Zasady bezpieczeństwa na zajęciach typu Aerial: 1.Na zajęcia organizowane w Centrum należy przychodzić punktualnie. To ważne, aby wszyscy zaczęli rozgrzewkę i wysłuchali instrukcji instruktora w jednym czasie. Ze względu na bezpieczeństwo oraz komfort osób ćwiczących, spóźnieni nie będą mogli dołączyć do zajęć. Zasada ta dotyczy zwłaszcza tych, którzy po raz pierwszy będą uczestniczyć w zajęciach Aerial jogi. Prosimy o przybycie do Centrum 15 minut przed zajęciami. 2. Przed zajęciami należy zdjąć biżuterię. Może ona uszkodzić chusty do ćwiczeń typu Aerial. 3. Kursanci ćwiczą boso, ćwiczenie w skarpetkach grozi poślizgnięciem. 4. Kursanci zakładają przylegający pozbawiony suwaków i dekoracji strój, koszulkę z długim rękawem. 5. Na zajęcia należy przychodzić z krótkimi paznokciami. 6. Kursanci zobowiązani są do słuchania i wykonywania poleceń instruktora. 7. Do wiązania włosów zaleca się używania gumek. 8. Nie należy przychodzić na zajęcia z chorobami dermatologicznymi, ranami i innymi uszkodzeniami skóry. Wpływa to na ryzyko pogorszenia sytuacji zdrowotnej u Kursanta oraz uniemożliwia higieniczne korzystanie ze sprzętu w Centrum. 9. Na 3 godziny przed zajęciami w Centrum nie należy spożywać posiłków ani pić napojów gazowanych. 2) Przeciwwskazania do udziału w zajęciach typu Aerial: Jaskra, ciąża, menstruacja, operacja przebyta w ciągu ostatnich 3 miesięcy, choroby serca, przebyty zawał, bardzo niskie lub bardzo wysokie ciśnienie, niedawno odniesiony uraz głowy, skłonność do mdlenia, zawroty głowy, osteoporoza, zespół cieśni nadgarstka, zapalenie zatok przynosowych, dyskopatia, przepuklina rozworu przełykowego, zapalenie stawów, botox w ostatnich 6-ciu godzinach, choroby układu nerwowego, nadwaga (>90 kg)
19.15 - 19.30
19.30 - 19.45
19.45 - 20.00
20.00 - 20.15
Joga
Zajęcia prowadzi doświadczona instruktorka Marta Brzezinka.
20.00
21.15
gr. początkująca
JogaZadbaj o wygodny strój. Powiadom instruktora na temat wszelkich dolegliwości PRZED ZAJĘCIAMI. W przypadku kobiet, również o informację, gdy jest się w trakcie menstruacji.
Aerial Joga dla początkujących
Zajęcia prowadzi joginka Zuzanna Karetta.
20.00
21.00
gr. początkująca
Aerial Joga dla początkujących 1.)Zasady bezpieczeństwa na zajęciach typu Aerial: 1.Na zajęcia organizowane w Centrum należy przychodzić punktualnie. To ważne, aby wszyscy zaczęli rozgrzewkę i wysłuchali instrukcji instruktora w jednym czasie. Ze względu na bezpieczeństwo oraz komfort osób ćwiczących, spóźnieni nie będą mogli dołączyć do zajęć. Zasada ta dotyczy zwłaszcza tych, którzy po raz pierwszy będą uczestniczyć w zajęciach Aerial jogi. Prosimy o przybycie do Centrum 15 minut przed zajęciami. 2. Przed zajęciami należy zdjąć biżuterię. Może ona uszkodzić chusty do ćwiczeń typu Aerial. 3. Kursanci ćwiczą boso, ćwiczenie w skarpetkach grozi poślizgnięciem. 4. Kursanci zakładają przylegający pozbawiony suwaków i dekoracji strój, koszulkę z długim rękawem. 5. Na zajęcia należy przychodzić z krótkimi paznokciami. 6. Kursanci zobowiązani są do słuchania i wykonywania poleceń instruktora. 7. Do wiązania włosów zaleca się używania gumek. 8. Nie należy przychodzić na zajęcia z chorobami dermatologicznymi, ranami i innymi uszkodzeniami skóry. Wpływa to na ryzyko pogorszenia sytuacji zdrowotnej u Kursanta oraz uniemożliwia higieniczne korzystanie ze sprzętu w Centrum. 9. Na 3 godziny przed zajęciami w Centrum nie należy spożywać posiłków ani pić napojów gazowanych. 2) Przeciwwskazania do udziału w zajęciach typu Aerial: Jaskra, ciąża, menstruacja, operacja przebyta w ciągu ostatnich 3 miesięcy, choroby serca, przebyty zawał, bardzo niskie lub bardzo wysokie ciśnienie, niedawno odniesiony uraz głowy, skłonność do mdlenia, zawroty głowy, osteoporoza, zespół cieśni nadgarstka, zapalenie zatok przynosowych, dyskopatia, przepuklina rozworu przełykowego, zapalenie stawów, botox w ostatnich 6-ciu godzinach, choroby układu nerwowego, nadwaga (>90 kg)
Joga
Zajęcia prowadzi doświadczona instruktorka Marta Brzezinka.
20.00
21.15
JogaZadbaj o wygodny strój. Powiadom instruktora na temat wszelkich dolegliwości PRZED ZAJĘCIAMI. W przypadku kobiet, również o informację, gdy jest się w trakcie menstruacji.
Relaks w hamakach
Zajęcia prowadzi Marta Brzezinka.
20.00
21.00
Relaks w hamakach1.)Zasady bezpieczeństwa na zajęciach typu Aerial: 1.Na zajęcia organizowane w Centrum należy przychodzić punktualnie. To ważne, aby wszyscy zaczęli rozgrzewkę i wysłuchali instrukcji instruktora w jednym czasie. Ze względu na bezpieczeństwo oraz komfort osób ćwiczących, spóźnieni nie będą mogli dołączyć do zajęć. Zasada ta dotyczy zwłaszcza tych, którzy po raz pierwszy będą uczestniczyć w zajęciach Aerial jogi. Prosimy o przybycie do Centrum 15 minut przed zajęciami. 2. Przed zajęciami należy zdjąć biżuterię. Może ona uszkodzić chusty do ćwiczeń typu Aerial. 3. Kursanci ćwiczą boso, ćwiczenie w skarpetkach grozi poślizgnięciem. 4. Kursanci zakładają przylegający pozbawiony suwaków i dekoracji strój, koszulkę z długim rękawem. 5. Na zajęcia należy przychodzić z krótkimi paznokciami. 6. Kursanci zobowiązani są do słuchania i wykonywania poleceń instruktora. 7. Do wiązania włosów zaleca się używania gumek. 8. Nie należy przychodzić na zajęcia z chorobami dermatologicznymi, ranami i innymi uszkodzeniami skóry. Wpływa to na ryzyko pogorszenia sytuacji zdrowotnej u Kursanta oraz uniemożliwia higieniczne korzystanie ze sprzętu w Centrum. 9. Na 3 godziny przed zajęciami w Centrum nie należy spożywać posiłków ani pić napojów gazowanych. 2) Przeciwwskazania do udziału w zajęciach typu Aerial: Jaskra, ciąża, menstruacja, operacja przebyta w ciągu ostatnich 3 miesięcy, choroby serca, przebyty zawał, bardzo niskie lub bardzo wysokie ciśnienie, niedawno odniesiony uraz głowy, skłonność do mdlenia, zawroty głowy, osteoporoza, zespół cieśni nadgarstka, zapalenie zatok przynosowych, dyskopatia, przepuklina rozworu przełykowego, zapalenie stawów, botox w ostatnich 6-ciu godzinach, choroby układu nerwowego, nadwaga (>90 kg)
20.15 - 20.30
20.30 - 20.45
20.45 - 21.00
21.00 - 21.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

No zajęcia available!

Studio “Na Dole”

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.00 - 10.00
Joga
Zajęcia prowadzi Marta Brzezinka
09.00
10.15
Joga Zadbaj o wygodny strój. Powiadom instruktora na temat wszelkich dolegliwości PRZED ZAJĘCIAMI. W przypadku kobiet, również o informację, gdy jest się w trakcie menstruacji.
Pilates CORE
Zajęcia prowadzi instuktorka Magdalena Krupa.
09.00
10.00
Pilates COREZałóż wygodny strój i poinformuj prowadzącą o fizycznych dolegliwościach bólowych.
10.00 - 11.00
Ćwiczenia dla Kobiet w Ciąży
Zajęcia prowadzi instruktorka Paulina Dziurosz.
10.00
11.00
16.00 - 17.00
Taniec dla 3-4 latków
Zajęcia prowadzi instruktorka Magdalena Makosz.
16.30
17.00
17.00 - 18.00
Taniec Kreatywny (5-8 lat)
Zajęcia prowadzi instruktorka Magdalena Makosz.
17.00
17.45
Taniec Kreatywny (5-8 lat)
Zajęcia prowadzi tancerka Magdalena Makosz.
17.00
17.45
Figle-Migle (3-5 lat)
Zajęcia prowadzi instruktorka Paulina Dziurosz.
17.00
17.45
18.00 - 19.00
Pilates
Zajęcia prowadzi instruktorka Paulina Dziurosz.
18.00
19.00
Zdrowy Kręgosłup
Zajęcia prowadzi instruktorka i dietetyk Paulina Dziurosz.
18.00
19.00
Trening Funkcjonalny
Zajęcia prowadzi instruktor Krzysztof Sojka.
18.00
19.00
Latino Fitness
Zajęcia prowadzi instruktor Dawid Bawor.
18.00
19.00
Fat Burning
Zajęcia prowadzi instruktorka i dietetyk Paulina Dziurosz.
18.00
19.00
19.00 - 20.00
Fat Burning
Zajęcia prowadzi instruktorka i dietetyk Paulina Dziurosz.
19.00
20.00
BPU
Zajęcia prowadzi instruktorka Paulina Dziurosz.
19.00
20.00
Step
Zajęcia prowadzi instruktor Krzysztof Sojka.
19.00
20.00
Latino Solo
Zajęcia prowadzi instruktor Dawid Bawor.
19.00
20.00
Latino SoloZabierz ze sobą wygodny strój oraz obuwie zmienne!
20.00 - 21.00
TBC
Zajęcia prowadzi instruktorka Paulina Dziurosz.
20.00
21.00
TBCZabierz ze sobą wygodny strój do ćwiczeń oraz buty zmienne.
Pilates
Zajęcia prowadzi instruktorka Paulina Dziurosz.
20.00
21.00
Trening Obwodowy
Zajęcia prowadzi instruktor Krzysztof Sojka.
20.00
21.00
Taniec w parach (towarzyski & bachata)
Zajęcia taneczne w parach z tańca towarzyskiego oraz bachaty z Dawidem Baworem. Grupa początkująca.
20.00
21.00
Taniec w parach (towarzyski & bachata)Zabierz ze sobą wygodny strój i zmienne obuwie.
No zajęcia available!