fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

Wydarzenia kulturalne w Rybniku

Kalendarium (05.03 – 07.04)

Zaplanowaliśmy dla was całą masę ciekawych akcji. Czeka nas szereg spotkań ukierunkowanych na różne tematy, które są nam bliskie.

Piątkowy relaks

Zapraszamy serdecznie na piątkowe spotkanie relaksacyjne. Czeka nas sympatyczny wieczór, podczas którego najpierw Anna Kasprzak – Chowaniec poprawadzi relaksacyjny stretching, a następnie odbędzie się relaksacja głosowo – oddechowa z Mariolą Rodzik – Ziemiańską.

Warsztaty teatralne i aktorskie

Warsztaty teatralne Wojtka Chowańca są cyklicznym spotkaniem dla wszystkich zainteresowanych sztuką sceniczną. Godziny spędzone tutaj dają uczestnikom ogrom wiedzy i praktyki, a atmosfera zajęć jest równie wyjątkowa. To świetny pomysł na inwestycję w siebie i swoją pasję.

Teatr Lalek Marka Żyły

Zapraszamy na kolejne już spotkanie z wyjątkowym Teatrem Lalek Marka Żyły. Tym razem poznamy dzielnego rycerza Janka… Po bajce będziemy mieli okazję stworzyć własną lalkę w ramach warsztatów prowadzonych przez artystę/rzemieślnika – Marka Żyłę.

Warsztaty psycho-edukacyjne dla rodziców

Czyli jak pracować z trudnymi emocjami dzieci – poradnik emocjonalnego survivalu dla rodziców.

Las w słoiku

Natura zamknięta, w słoiku zaklęta – czyli jak stworzyć swój własny domowy las w słoju. Warsztaty, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

 

To tylko początek tego co dla was planujemy, chcemy rozwijać się razem z Wami!

Zapraszamy

DODAJ KOMENTARZ