fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas

KAMIL BOŃCZYK

AKTOR/TANCERZ/PERFORMER

KAMILBOŃCZYK

Zainteresowany badaniem różnic w kreowaniu roli scenicznej w teatrze dramatycznym a w teatrze tańca, oraz działaniem fizycznym generowanym przez postać, a także treningiem fizycznym opartym na kalistenice, kinem i literaturą beatnicką.

Absolwent rocznego studium aktorskiego „Lart Studio” w Krakowie, oraz PWST w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Od stycznia 2017 roku tancerz Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu Rozbark.

Brał udział w realizacjach teatralnych, filmowych i telewizyjnych oraz w projekcie wykorzystującym technikę motion capture w „Alvernia Studios”.

Od 2015 roku pracował w produkcjach Anny Piotrowskiej „Democratic Body”, oraz „Umarłam w krasie czyli przypuszczalnie żyłam” , „Podziemne słońca”, „Fast foot food”, a także współtworzy program warsztatowy w ramach projektu „Ciało jako medium”. wystąpił także w spektaklu Cecili Moisio „ Mommy Isuues”

Zrealizował także niezależny spektakl „Smutki Tropików” (reż. K. Kostrzewa, chor. M. Karczewski) , współpracował z “Fabryką kultury”, a także brał udział w międzynarodowym projekcie „Take Over” pod patronatem Teatru Chorea w Łodzi. Od 2016 roku współpracuje z fundacją artystyczną „California”.